Acidophilus star - probiotikum

Acidophilus star - probiotikum

24 €

Obľúbený produkt od kvalitnej značky Starlife - tento hit zoženiete v sezónne zľave za 24 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Starlife

Trhom osvedčený produkt, od obľúbeného výrobcu Starlife - tento artikel čaká na vás s VIP zľavou pre každého za 24 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 79€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

ACIDOPHILUS STAR

Starlife produkty - probiotiká

Acidophilus star je probiotikum tvorený zmesou baktérií z kmeňa Lactobacillus, najmä L. acidophilus a L. rhamnosus, ktoré priaznivo pôsobia na črevnú mikroflóru.

Okrem toho napomáhajú:

správnemu tráveniu
posilňovať imunitný systém
eliminovať rast škodlivých baktérií
optimalizovať zloženie črevnej mikroflóry
pri hnačkách
vylučovaniu toxínov v organizme
zlepšuje priebeh atopických ekzémov,
infekcií močových a dýchacích ciest

Vedci začali skúmať a používať lactobacillus práve pre jeho probiotické účinky už na začiatku 20. storočia. Zaoberal sa ním ruský vedec Iľja Iľjič Mechnikov. Študoval vlastnosti jogurtu a skúmal, či môže kyselina mliečna bojovať proti rozkladu črevných mikróbov. Kyselina mliečna je produktom kvasenia. Mechnikov zistil, že probiotiká chránia proti formovaniu škodlivých mikróbov. Skúmal ľudí a ich potravu na Balkáne a Blízkom Východe a postupne začal veriť prepojenosti medzi dlhodobou konzumáciou jogurtu a dlhovekosťou. V roku 1920 sa podávalo mlieko s lactobacilmi pri hnačke a zápche. Acidophillus tak už dlhé roky patrí do rodiny probiotík.

Probiotiká sú mikroorganizmy, ktoré sa nachádzajú prirodzene v ľudskom tele a sú zdraviu prospešné. Prispievajú k lepšiemu tráveniu a čisteniu organizmu. Okrem toho ich účinky sú preukázateľné pri:

boji proti civilizačným ochoreniam
znižovaní cholesterolu
prevencii obezity a riziku vzniku rakoviny
predlžení aktívneho života a zlepšení jeho kvality
syndróme dráždivého čreva,
cestonej hnačke, hnačke spôsobenej antibiotkami,
chemoterapiou, rádioterapiou
vaginálnych infekciách
atopických dermatitídach
zápale sliznice hrubého čreva a konečníka

Okrem týchto je známy aj ch antibakteriálny účinok. Dosahujú ho tak, že vytvárajú a vylučujú organické kyseliny a zvyšujú tým kyslosť prostredia v čreve. Niektoré vylučujú aj špeciálne antibakteriálne látky. Probiotiká vytvárajú len málo takýchto látok, ale to stačí na to, aby sa v tele znížilo pH. Tým vytvoria v čreve prostredie, v ktorom mikroorganizmy hynú. Probiotiká tiež neutralizujú karcinogénne látky.

Vedci tiež veria, že probiotiká v tehotenstve sú veľmi užitočné. Probiotiká pre deti sú vhodné pri hnačke a zápche, pri užívaní antibiotík.

Lactobacillus acidophilus sa u človeka nachádza v ľudských ústach, črevách a oblasti pošvy. Je považovaný za zdravé baktérie, pretože bojuje proti infekciám a chorobám.

Medzi jeho základné funkcie patrí:

rozklad potravy produkciou peroxidu vodíka, kyseliny mliečnej a ďalších látok.
vytvára kyslé prostredie nevhodné pre škodlivé organizmy
produkcia laktázy, enzýmu

Dávkovanie: 2 tablety 2x denne

Cena: závisí od veľkosti balenia

Zloženie:

Zmes Lactobacillových kmeňov (Lactobacillus Acidophilus 40 %, Lactobacillus Bifidus 30 %, Lactobacillus Rhamnosus 20 %, Enterococcus faecium 10 %; cez 100.000.000 aktívnych kultúr, 5.000.000.000 pri výrobe) 300 mg.

Obsah balenia: 60 – 90 kapsúl

UpozornenieUstanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce