ActiFlor probiotiká a prebiotiká 30

ActiFlor probiotiká a prebiotiká 30

7,30 €

No a toto chcete: čo berieme od značky Zelený život - tento hit ľahko nájdete pri práve prebiehajúcej akcii za 7,30 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zelený život

Hit z katalógu: čo odoberáme od výrobcu Zelený život - tento artikel objednávajte vo výpredajové akciu za 7,30 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

ActiFlor– probiotiká s prebiotikami 30 kapsúl

Vyživové doplnky - probiotika

Výživový doplnok – probiotický komplex s prebiotikom pre dospelých - 5 probiotických kultúr 6 miliard živých baktérií v 1 kapsule

Čo sú to probiotiká?

Podľa definície Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré keď sú podané/užívané v primeranom množstve prinášajú zdravotné benefity pre hostiteľa.

Prečo sú probiotické baktérie "priateľské" a v čom nám pomáhajú?

Ľudia žijú v „úzkej spolupráci“ môžeme povedať priam v "priateľstve", symbióze s veľkým počtom mikroorganizmov, ktoré sú prítomné v niekoľkých oblastiach nášho tela, vrátane úst, nosa, hltana, črevného traktu, vagíny a kože. Normálna črevná mikroflóra má veľmi rôznorodé zloženie skladá sa najmenej zo 400 druhov baktérii, niektoré z nich majú dôležitú úlohu:

v stimulácii imunitného systému,
chránia hostiteľa pred patogénnymi baktériami a vírusmi
a priaznivo ovplyvňujú trávenie.

Ako "fungujú" probiotiká?

Prospešné účinky probiotík sú pravdepodobne výsledkom komplexných, vzájomne pôsobiacich mechanizmov typické pre jednotlivé kmene mikroorganizmov. Medzi tieto mechanizmy patrí napr. :

produkcia antimikrobiálnych látok,
súťaženie o miesto na črevnej sliznici a tiež o nevyhnutné živiny patogénmi,
stimulácia produkcie hlienu,
stabilizácia črevnej bariéry,
zlepšenie prechodu stolice hrubým črevom, atď.

Niektoré z týchto mechanizmov boli dokázané len v rámci laboratórnych experimentov alebo na zvieracích modeloch. Okrem iného, užívanie antibiotík, ale tiež aj zlá životospráva a nevhodná strava môžu ovplyvniť črevnú mikroflóru a spôsobovať jej zmeny. Preto užívanie prospešných bakteriálnych kmeňov môže byť veľmi vhodnou voľbou na obnovenie mikrobiálnej rovnováhy v našom tráviacom trakte.

Potrebujeme aj prebiotiká?

Prebiotiká sú nestráviteľné zložky potravy, ktoré selektívne podporujú rast alebo aktivitu určitých mikroorganizmov v črevách. Inulín je makromolekulárna látka, ktorá obsahuje do reťazca pospájané fruktózové jednotky. Prirodzene sa nachádza napr. v cibuli, cesnaku, póre ale aj v čakanke. Vedecké výskumy dokazujú selektívny účinok inulínu:

na zvýšenie rastu bifidobaktérii,
pozitívny účinok pri tráviacich ťažkostiach,
zvýšenie objemu a frekvencie stolice pri jeho samostatnom alebo súčasnom podaní s probiotikami.

Prečo je ActiFlor dobrá voľba?

ActiFlor obsahuje vyváženú kombináciu prebiotika inulínu a 5 probiotických kmeňov vo vysokej koncentrácii. Bola navrhnutá špeciálne pre dospelých.

Baktérie sú pokryté gastrorezistentným obalom, čo ich ochráni pred žalúdočnou kyselinou a zvyšuje pravdepodobnosť kolonizácie čriev týmito baktériami.

Prípravok ActiFlor obsahuje vysokú koncentráciu probiotickej zmesi, šesť miliárd živých baktérii ( 6x109 CFU) v jednej kapsule.

Probiotické kmene prítomné v probiotiku s prebiotikom ActiFlor:

1. Lactobacillus rhamnosus,

2. Bifidobacterium bifidum,

3. Lactobacillus casei,

4. Lactobacillus acidophilus,

5. Bifidobacterium longum.

Odporúčané použitie probiotika s prebiotikom ActiFlor:

1 krát denne 1-2 kapsuly zapiť primeraným množstvom tekutiny.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce