ActiFlor probiotiká a prebiotiká 60

ActiFlor probiotiká a prebiotiká 60

12,20 €

No a toto chcete: od výrobcu Zelený život - tento produkt predávame pri práve prebiehajúcej akcii za 12,20 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 79€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zelený život

Prestížny od firmy Zelený život - tento tovar si môžete nechať dodať s úžasnou cenovkou 12,20 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Želáme vám príjemné nakupovanie.

ActiFlor– probiotiká s prebiotikom 60 kapsúl

Vyživové doplnky - probiotika

Výživový doplnok – probiotický komplex s prebiotikom pre dospelých - 5 probiotických kultúr 6 miliard živých baktérií v 1 kapsule

Čo sú to probiotiká?

Podľa definície Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré keď sú podané/užívané v primeranom množstve prinášajú zdravotné benefity pre hostiteľa.

Prečo sú probiotické baktérie "priateľské" a v čom nám pomáhajú?

Ľudia žijú v „úzkej spolupráci“ môžeme povedať priam v "priateľstve", symbióze s veľkým počtom mikroorganizmov, ktoré sú prítomné v niekoľkých oblastiach nášho tela, vrátane úst, nosa, hltana, črevného traktu, vagíny a kože. Normálna črevná mikroflóra má veľmi rôznorodé zloženie skladá sa najmenej zo 400 druhov baktérii, niektoré z nich majú dôležitú úlohu:

v stimulácii imunitného systému,
chránia hostiteľa pred patogénnymi baktériami a vírusmi
a priaznivo ovplyvňujú trávenie.

Ako "fungujú" probiotiká?

Prospešné účinky probiotík sú pravdepodobne výsledkom komplexných, vzájomne pôsobiacich mechanizmov typické pre jednotlivé kmene mikroorganizmov. Medzi tieto mechanizmy patrí napr. :

produkcia antimikrobiálnych látok,
súťaženie o miesto na črevnej sliznici a tiež o nevyhnutné živiny patogénmi,
stimulácia produkcie hlienu,
stabilizácia črevnej bariéry,
zlepšenie prechodu stolice hrubým črevom, atď.

Niektoré z týchto mechanizmov boli dokázané len v rámci laboratórnych experimentov alebo na zvieracích modeloch. Okrem iného, užívanie antibiotík, ale tiež aj zlá životospráva a nevhodná strava môžu ovplyvniť črevnú mikroflóru a spôsobovať jej zmeny. Preto užívanie prospešných bakteriálnych kmeňov môže byť veľmi vhodnou voľbou na obnovenie mikrobiálnej rovnováhy v našom tráviacom trakte.

Potrebujeme aj prebiotiká?

Prebiotiká sú nestráviteľné zložky potravy, ktoré selektívne podporujú rast alebo aktivitu určitých mikroorganizmov v črevách. Inulín je makromolekulárna látka, ktorá obsahuje do reťazca pospájané fruktózové jednotky. Prirodzene sa nachádza napr. v cibuli, cesnaku, póre ale aj v čakanke. Vedecké výskumy dokazujú selektívny účinok inulínu:

na zvýšenie rastu bifidobaktérii,
pozitívny účinok pri tráviacich ťažkostiach,
zvýšenie objemu a frekvencie stolice pri jeho samostatnom alebo súčasnom podaní s probiotikami.

Prečo je ActiFlor dobrá voľba?

ActiFlor obsahuje vyváženú kombináciu prebiotika inulínu a 5 probiotických kmeňov vo vysokej koncentrácii. Bola navrhnutá špeciálne pre dospelých.

Baktérie sú pokryté gastrorezistentným obalom, čo ich ochráni pred žalúdočnou kyselinou a zvyšuje pravdepodobnosť kolonizácie čriev týmito baktériami.

Prípravok ActiFlor obsahuje vysokú koncentráciu probiotickej zmesi, šesť miliárd živých baktérii ( 6x109 CFU) v jednej kapsule.

Probiotické kmene prítomné v probiotiku s prebiotikom ActiFlor:

1. Lactobacillus rhamnosus,

2. Bifidobacterium bifidum,

3. Lactobacillus casei,

4. Lactobacillus acidophilus,

5. Bifidobacterium longum.

Odporúčané použitie probiotika s prebiotikom ActiFlor:

1 krát denne 1-2 kapsuly zapiť primeraným množstvom tekutiny.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce