ACTIV C SPRAY 50 ML - Lemongrass

ACTIV C SPRAY 50 ML - Lemongrass

18,05 €

Jedinečná ponuka, značky Activstar - tento hit môžete zaobstarať v perfektnej akcii za 18,05 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Activstar

Dnes sme vybrali: od obľúbenej značky Activstar - tento produkt predávame s extra zľavou za 18,05 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

ACTIV C SPRAY 50 ML - LEMONGRASS

Výživové doplnky

Vitamín C

Vitamín C je tiež známy ako kyselina L-askorbová. Vo vode rozpustný vitamín savyskytuje prirodzene v niektorých potravinách, často je pridávaný do iných a je k dispozícii aj ako doplnok výživy. Je to preto, lebo ľudia na rozdiel od väčšiny zvierat nedokážu vitamín C vyrábať, z tohto dôvodu je nevyhnutnou zložkou potravy.

Vitamín C je potrebný:

Na biosyntézu kolagénu. Kyselina L-askorbová je potrebný pre náš organizmus na produkciu kolagénu. Znižuje poškodenie kože, blahodarne vplýva na vrásky a udržiava v rovnováhe pigmentáciu. Kolagén je nevyhnutnou súčasťou spojivového tkaniva, ktoré hrá zásadnú úlohu pri hojení rán.
Vitamín C je dôležitým a významným antioxidantom. Preukázalo sa, že regeneruje iné antioxidanty v tele, napríklad vitamín E. Prostredníctvom svojej antioxidačnej aktivity obmedzuje škodlivé účinky voľných radikálov. Antioxidačné vlastnosti vitamínu C a jeho vplyv na kolagén z neho robia zásadný prvok vplývajúci na zdravie pokožky. Kyselina L- askorbová má priaznivé účinky na bunky kože. Je normálnou zložkou pokožky, ktorá sa nachádza v derme aj epiderme, na jeho množstvo však vplýva starnutie, ktoré spôsobuje jeho pokles. Tento pokles spôsobuje aj nadmerné vystavovanie pokožky UV žiareniu alebo nečisťujúcim látkam (napr. aj cigaretovému dymu).
Hrá dôležitú úlohu v imunitných funkciách, ochraňuje a stimuluje imunitný systém. Je jedným z najväčších stimulátorov imunitného systému. Jeho nedostatok spôsobuje náchylnosť na ochorenia.
Pomáha proti kašľu, ako prvá pomoc pri prechladnutí.
Zabraňuje vzniku ochorení, ktoré sú spôsobené oxidačným stresom.
Pôsobí ako čistiaci prostriedok, ktorý pomáha nášmu telu zbaviť sa škôd vyplývajúcich z oxidačného stresu, ako je napríklad znečistenie.
Zlepšuje vstrebávanie železa.
Hojí rany. Hladiny vitamínu C na mieste rany rýchlo klesajú. Zápalové reakcie často zvyšujú voľné radikály v mieste poranenia a práve prítomnosť vitamínu C obmedzuje poškodenie voľnými radikálmi. Jeho nedostatok vedie k zlému hojeniu rán.
Suchá pokožka. Vyšší príjem vitamínu C znižuje riziko suchej pokožky.
Vplýva na vrásky – vyšší príjem vitamínu C súvisí s výrazným poklesom vrások.

Doplnky výživy zvyčajne obsahujú vitamín C vo forme kyseliny L-askorbovej, ktorá má biologickú dostupnosť rovnakú ako prirodzene sa vyskytujúca kyselina askorbová v potravinách.Jeho nedostatok sa prejavuje už do jedného mesiaca – počiatočnými príznakmi sú únava, nevoľnosť, zápal ďasien, neskôr sa zhoršuje syntéza kolagénu a oslabujú sa spojivové tkanivá,čo spôsobuje bolesti kĺbov, ďalšími príznakmi sú petechie, zlé hojenie rán, ale aj depresiu, opuchy, krvácanie z ďasien, strata zubov, zvýšená krvácavosť a málo železa.

Obsah balenia: 50ml

Zloženie:

Voda, kyselina L-askorbová 50mg/ml, citrónová a pomarančová esencia

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce