Activ Deo Fresh Spray 50ml

Activ Deo Fresh Spray 50ml

13,10 €

Tradičný bestseller, od producenta Activstar - tento hit nájdete v časovej obmedzenej zľave za 13,10 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Activstar

V akcii je populárneho výrobcu Activstar - tento artikel pořizujte v akcii za 13,10 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Activ Deo Fresh Spray 50ml

Prírodná kozmetika

Koloidné striebroProdukt obsahujúci koloidné striebro prináša pre ľudský organizmus výhody na poli antibakteriálnom a antivírusovom. Koloidné striebro sú maličké kúsky striebra rozptýlené vo vode, voľným okom neviditeľné a formou mimoriadne kompatibilné s telom. Koloidné striebro sa dodáva vo forme doplnkov výživy.

Koloidné striebro účinky:

Koloidné striebro je využiteľné ako antibakteriálne, antivírusové či antimikrobiálne prírodné antibiotiká. Baktérie, vírusy a huby, ktoré prichádzajú do kontaktu s koloidným striebrom, sú okamžite usmrtené. Je to prírodný liek – prírodné antibiotiká existujúce celé stáročia.
Najlepší pomocník pri ochoreniach pokožky. Jeho výhody sa aplikujú predovšetkým v kozmetike. Nanočastice striebra pri aplikácii na infikovanú oblasť pokožky vyvolávajú opätovný rast tkanív, čo znamená, že pomáhajú pri samotnej oprave pokožky – výsledkom je výrazné zlepšenie hojenia poškodených kožných tkanív.
Koloidné striebro sa často využíva pri popáleninových stavoch, jeho lokálna aplikácia na postihnuté miesta urýchľuje proces hojenia a rekonštrukcie pokožky. Koloidné striebro navyše ničí baktérie, ktoré pri poraneniach môžu vyvolať nepríjemné spomalenie hojenia. Upokojuje pokožku bez toho, aby došlo k poškodeniu prirodzenej flóry pokožky.
Okrem popáleninových stavov a ich upokojenie sa koloidné striebro využíva ako pomoc pri liečbe iných kožných ochorení, ako sú rôzne ekzémy, psoriáza, menšie kožné ochorenia a podráždenia pokožky. Pomáha pri kožných infekciách, zmierňuje zápal, bolesť a začervenanie.
Často sa využíva ako prvá pomoc pri ošetrení rán spôsobených rezom, popálením, pri odreninách, uhryznutí, ale aj modrinách. Koloidné striebro sa v oblasti medicíny využíva najmä ako súčasť obväzov, v krémoch či ako antibiotický povlak na zdravotníckych pomôckach.
Bojuje s infekciou. Je účinným preventívnym prostriedkom proti chorobám, ktoré sú zapríčinené patogénmi. Koloidné striebro usmrcuje vírusy, huby a všetky anaeróbne baktérie. Je efektívne proti infekciám, parazitickým ochoreniam, aj proti nachladnutiu a chrípke. Striebro má nízku toxicitu a jeho používanie ako súčasti lekárskych pomôcok prináša minimálne riziko.

Argýria

Pri jeho vdýchnutí, požití, pri intravenóznom podaní sa striebro v tele nenávratne hromadí a hrozí stav známy ako argýria, čo spôsobuje modrú alebo modrosivú pokožku.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce