Activ Q10 30+30 kapsúl

Activ Q10 30+30 kapsúl

34,20 €

Veľmi obľúbený produkt od Activstar - tento hit môžete získať s úžasnou cenovkou 34,20 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Activstar

Váš obľúbený produkt, od Activstar - tento produkt ponúkame za perfektnú cenu 34,20 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. No a to sa jednoducho oplatí.

ACTIV Q10 - 30+30 kapsúl

Výživový doplnok

Koenzým Q10

Koenzým Q10 je silný antioxidant, ktorý ľudské telo prirodzene produkuje a ovplyvňuje ľudské zdravie. Táto látka sa nachádza predovšetkým v srdci, pečeni, obličkách a v pankrease. Vekom produkcia koenzýmu Q10 prirodzene klesá, preto sa často používa vo forme doplnkov výživy. Rovnako tak klesá produkcia koenzýmu Q10 u ľudí trpiacich niektorými ochoreniami, napríklad chorobami srdca.

Koenzým Q10 alebo inak zvaný ubichinón sa bežne nachádza v mäse, v rybách a v obilninách, ale konzumácia týchto potravín nestačí na to, aby sa v tele dostatočne zvýšila hladina tejto látky – aj preto by sa koenzým Q10 mal dopĺňať formou výživových doplnkov. Ľudské telo ho potrebuje aj na výrobu energie.

Účinky:

Ochorenia a zdravie srdca. Koenzým Q10 sa prioritne využíva na liečenie stavov súvisiacich so srdcom. Boli zistené priame súvislosti s poklesom obsahu koenzýmu Q10 v srdci s kongestívnym zlyhaním srdca – obsah koenzýmu Q10 klesá so zhoršujúcim sa stupňom srdcového zlyhania. Pri podávaní doplnkov výživy obsahujúcich koenzým Q10 bolo zistené zlepšenie funkčných parametrov srdca.
Koenzým Q10 sprostredkováva prenos elektrónov v elektrónovom transportnom reťazci. Rovnako má výrazný vplyv na zdravie krvných ciev, anginu pectoris, znižuje vysoký krvný tlak a zmierňuje srdcové problémy ako následok niektorých liekov na rakovinu. Má priame antioxidačné účinky, aj vďaka nim podporuje kardiovaskulárne zdravie.
Pomáha pri migréne. Príčinou migrény môže byť nedostatok bunkovej energie v mozgu, koenzým Q10 môže týmto bunkám pomôcť a zabrániť tak vzniku migrény. Zmierňuje bolesti hlavy, kontroluje záchvaty a zabraňuje nevoľnosti.
Zvyšuje energiu a fyzický výkon. Koenzým Q10 môže pomôcť pri zvyšovaní energie, dôvodom je skutočnosť, že koenzým sa v organizme podieľa na výrobe energie. Zvyšuje fyzickú výkonnosť.
Parkinsonova choroba. Vyššie dávky koenzýmu Q10 môžu byť prospešné pre ľudí v počiatočnom štádiu tejto progresívnej poruchy nervového systému, ktorá ovplyvňuje pohyb.
Koenzým Q10 je overený aj ako pomoc pri liečbe dedičných alebo získaných ochorení, ktoré obmedzujú produkciu energie v bunkách tela a na zlepšenie a zvýšenie fyzického výkonu.
Užíva sa ako doplnok výživy na posilnenie imunity, na potlačenie svalovej bolesti, na aj pri chronickom únavovom syndróme.

Obsah balenia: 30+30 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce