Active collagen - kolagén

Active collagen - kolagén

26,60 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, s preslávenou značkou Natur Port - tento produkt doručujeme vo výpredajové akciu za 26,60 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Natur Port

Špičkový tovar, so známou značkou Natur Port - tento artikel objednávajte v bombastické akcii za 26,60 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 79€. Neplaťte inde viac než musíte.

Active collagen

Kolagén

Obsahuje 100 % bioaktívny hydrolyzovaný kolagén z rýb. Morský kolagén je považovaný za najkvalitnejší druh kolagénu, pretože je veľmi ľahko vstrebateľný a navyše je obohatený o významné látky prolín a glycín.

Morský kolagén Active collagen:

vysoko vstrebateľný
rýchlo stráviteľný
neobsahuje lepok, laktózu, umelé sladidlá, príchute ani prídavné látky

Rybí kolagén

Rybí kolagén alebo morský kolagén sa procesom zvaným hydrolýza štiepi na malé čiastočky zvané peptidy, ktoré zabezpečujú vysokú vstrebateľnosť kolagénu do organizmu. Kolagén sa však delí na niekoľko druhov, každý z nich sa v tele nachádza na inom mieste a plní inú funkciu. V chrupavkách sa napríklad nachádza kolagén typu II, IX, X, XI, v rýchlo rastúcich tkanivách a pri hojení rán sa vyskytuje kolagén typu III, ktorý je však neskôr nahradený kolagénom typu I. A práve ten je najčastejšie sa vyskytujúcim druhom kolagénu v ľudskom tele (v koži sa nachádza najmä kolagén typu I a III, obe tvoria pletivo a sú zodpovedné za mechanické vlastnosti kože) aj v morskom kolagéne. Z tohto dôvodu je morský kolagén alebo rybí kolagén považovaný za ľudskému kolagénu najbližší a dokáže zaručiť rýchlu stráviteľnosť.

Výživový doplnok Active collagen teda obsahuje kolagén typu I, ktorý je ľudskému organizmu najbližší, navyše vo forme peptidov, ktoré zaručujú vynikajúcu vstrebateľnosť.

Kolagén účinky:

Keďže sa vo veľkej miere nachádza v pokožke, jeho doplnenie formou výživových doplnkov má zásadný vplyv na vrásky; kolagén zjemňuje vrásky na čele, vrásky okolo úst i vrásky okolo očí.
Pokožka je po jeho doplnení pevnejšia, sviežejšia a hydratovanejšia, nadobúda stratenú pružnosť.
Kolagén vplýva i na celulitídu, pokožka je pri dostatočnom množstve kolagénu pevná, vekom však sa však celulitída zväčšuje.
Nesmierne dôležitý a nenahraditeľný je i kolagén v kĺboch. Je dokázané, že zvyšovanie jeho hladiny formou výživových doplnkov viditeľne zvyšuje pružnosť a zdravie kĺbov. S postupnou stratou kolagénu v kĺbových chrupavkách sa zvyšuje riziko vzniku osteoporózy, kolagén však kosti spevňuje.
Keďže tvorí pletivo kože a jazva je zásah do pletiva kože, práve kolagén pomáha vo veľkej miere zjemňovať ich viditeľnosť. Je akousi podporou kožného tkaniva a opravuje kožné bunky.
Podporuje regeneráciu kože.

Kolagén, dôležitá a telu vlastná látka sa v ľudskom organizme prestáva tvoriť po 25. roku života, po 40. roku života sa už netvorí vôbec. Jeho nedostatok sa prejavuje najmä na pokožke a pociťujú ho aj kĺby.

Zloženie:

kolagén z rýb
obal kapsuly: vegetariánske kapsuly - HPMC

Nutričné hodnoty
v 100 g
v 7 g

Energetická hodnota
381 kcal/1593 kJ
27 kcal/112kJ

Bielkoviny
95 g
6,65 g

Soľ
0,1 g
0,01 g

Dávkovanie: 8 kapsúl denne

Balenie:

200 kapsúl x 250 mg (xxl balenie na 25 dní)

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce