Active koloidné minerály 474ml

Active koloidné minerály 474ml

38 €

Limitovaná edícia produktu od spoločnosti A. Nelson&Co.Ltd - tento hit môžete zohnať v úžasnej akcii za 38 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sa tešíte na svoju objednávku?

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

V akcii je len tu čo odoberáme od výrobcu A. Nelson&Co.Ltd - tento hit zoženiete s výnimočnou zľavou za 38 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Active koloidné minerály

Výživové doplnky

- doplnok zdravej výživy - tekutá forma prírodných minerálov

Minerály a stopové prvky sú nenahraditeľné pre ľudské telo a musia sa mu celý život dodávať. V dnešných potravinách ich však dostávame stále menej. Môžeme jesť veľa ovocia, zeleniny a stravovať sa zdravo, ale aj tak budeme "podvyživení". Strava je naviac nepremyslene zostavená. Málo rastlinnej a viac živočíšnej potravy naše telo ochudobňuje o minerály a dôležité výživné látky.

Aby sme boli zdraví, musíme dodávať telu potrebné živiny. Jednou z možností sú tekuté ACTIVE minerály, ktoré obsahujú unikátne zloženie minerálov a stopových prvkov potrebných pre naše telo s vysokou mierou vstrebateľnosti. O ich pozitívnych účinkoch na náš organizmus svedčí stále rastúci počet spokojných zákazníkov z celého sveta. Už behom niekoľkých týždňov používania môžete pocítiť, že sa Vaša "forma" zlepšuje. Jedná sa o kvalitný prírodný minerálny doplnok zdravej výživy . ....bkb.

Koloidné minerály ACTIVE navyše obsahujú jedinečný druh extraktu musa (extrakt z banánovníka), ktorý znásobuje potenciál minerálnych prvkov v ACTIVE a podporuje všetky biochemické procesy v organizme (detoxikačné, metabolické a i..).

Na čo môžu ACTIVE minerály pozitívne pôsobiť:

Prevencia civilizačných chorôb, pomáha posilňovať imunitu, odolnosť a teda aj prevencia proti chrípke
Zníženie rizika rednutia kostí (osteoporóza) a artritída, zvlášť u žien v prechode a vo vyššom veku
Zrýchlenie uzdravenia po úrazoch, poraneniach a zlomeninách. Hojenie implantovaných umelých kĺbov
Odolnosť voči fyzickému preťaženiu a stresu
Zlepšenie zdravotného stavu aj u diabetikov
Spomalenie "biologických hodín" človeka
U tehotných žien, ktoré potrebujú minerály pre výživu plodu
U žien pri "mesačných" problémoch
Činnosť žliaz s vnútorným vylučovaním a teda aj pohlavných žliaz
Pri odbúravaní ťažkých kovov z organizmu, zvlášť vhodné pre obyvateľov veľkých miest - detoxikácia organizmu
Nemajú žiadne nežiaduce vedľajšie účinky a môžu sa podávať aj deťom od 7 rokov
Značný význam môžu mať aj v kozmetickom uplatnení - zvýšenie pružnosti, pevnosti, napätosti a hladkosti pokožky, vyhladzovanie vrások, podpora rastu nechtov, zmiernenie padania vlasov)

ACTIVE minerály (Liquid Minerals)

Ide o prípravok 100 % prírodný v tekutej forme - koloidný roztok rastlinného pôvodu. Nie je nijako chemicky upravovaný. Pri priemyselne vyrábaných doplnkoch výživy je využiteľnosť podstatne nižšia.

Tento minerálny doplnok zdravej výživy obsahuje minerály a stopové prvky, ktoré naše telo každodenne potrebuje k správnej činnosti.

Navyše obsahuje musa extrakt (extrakt z banánovníka), ktorý znásobuje účinok minerálnych prvkov v ACTIVE a napomáha regenerácii organizmu, vylučovaniu toxických látok a voľných radikálov.

Má takmer 100%-nú vstrebateľnosť a využiteľnosť minerálov v organizme !

Vo svete sa s úspechom predáva už viac ako 80 rokov v rôznych krajinách.

ACTIVE minerály zloženie:

Zložky ACTIVE
Množstvo 1 dávke v 15ml
% ODD

Musa extrakt (z bananovníka)
938mg
*

Vápnik
150mg
15%

Meď
0,5mg
25%

Bór
0,5mg
*

Selén
0,035mg
50%

Mangán
1mg
50%

Zinok
5mg
33%

Molybdén
0,020mg
27%

Chróm
0,030mg
25%

Magnézium
150mg
38%

%ODD = Odporučná denná dávka

* = nie je stanovená denná dávka

Ďalšie zložky: Purifikovaná voda, kyselina citrónová, pomarančová príchuť, xanthanová guma, benzoát sódny, sorbát draselný, acesulfam K, Stevia.

Odporúčané dávkovanie:

15ml (1 PL) dáme do pohára s vodou, ovocnej šťavy alebo užiť s jedlom.

Pred použitím poriadne pretrepať! Skladovať pri izb.teplote do 26°C na tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Objem: 474ml (31 dávok)

Akú cenu má vaše zdravie?

Jedno balenie koloidných minerálov ACTIVE (474 ml) stojí 38€ (1140,- Sk). Pri odporúčanom dávkovaní (15 ml) vám vystačí zhruba na jeden mesiac. Jedna denná dávka vás teda vyjde na 1,20 €. Porovnajte si to s cenou jedného dňa na PN, s cenou jedného časopisu, balíčka cigariet, chipsov, s cenou 1 litra benzínu či nafty. Stojí vám vaše zdravie za 1,20 € denne? Chcete žiť dlhšie a zdravšie? Pokiaľ áno, môžte si Active koloidné minerály objednať hneď dnes a zajtra užiť vašu prvú dávku nového zdravia.

Riešte "príčiny" Vašich problémov, nie ich dôsledky.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce