Activreishi 30 kapsúl

Activreishi 30 kapsúl

18,24 €

Vaše možnosti obohacujúce populárneho výrobcu Activstar - tento artikel je tu pre vás takmer zadarmo za 18,24 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Activstar

Neodoláte: s trendy značkou Activstar - tento hit môžete zohnať v hustej akciu za 18,24 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Activreishi 30 kapsúl

Výživové doplnky

Účinky huby Reishi

Huba reishi, huba nesmrteľnosti, považovaná za jednu z najliečivejších húb sveta.

Napriek svojmu nepeknému vzhľadu má huba reishi účinky, ktoré ju predurčujú k jej prezývke – huba večnej mladosti.

Posilnenie imunity

Najdôležitejším a najmarkantnejším účinkom reishi je podpora imunity, posilnenie imunity, jej zvyšovanie a ochrana.

Ak reishi slúži na posilnenie imunity, nie je to len chrípka či prechladnutie – reishi pozitívne ovplyvňuje stavy týkajúce sa autoimunitných ochorení. Je silným antioxidantom, chráni organizmus pred oxidačným stresom, ktorý spôsobujú voľné radikály. Pomáha organizmu predchádzať infekciám. V niektorých ázijských kultúrach sa huba reishi používala ako imunostimulačný prostriedok pre pacientov s HIV a rakovinou. Betaglukány v nej obsiahnuté stimulujú imunitný systém do tej miery, že zabraňujú infekcii.

Ďalšie účinky huby reishi:

Zmiernenie únavy. Zlúčeniny nachádzajúce sa v hube reishi pomáhajú telu bojovať proti stresu. Ľudia trpiaci fyzickou aj duševnou únavou oceňujú účinky reishi – výrazne znižuje bolesť a znižuje pocit podráždenosti, ktoré sa spôsobujú dlhodobý stres a únava.
Môže pomôcť pri rakovine. Beta-glukány, ktoré reishi obsahuje bránia rastu nových krvných ciev, čo je pre nádorové ochorenia kľúčové – rakovinové bunky potrebujú na svoj rast stabilný prísun krvi. Éterické oleje v hubách môžu brzdiť vývoj nádorov, čo zabraňuje ich metastázovaniu. Známe sú aj účinky reishi po chemoterapii a rádioterapii – zmierňujú nevoľnosť nimi vyvolanú a zlepšujú účinnosť tejto liečby.
Reishi je dobrá pre mozog. Jej terapeutické účinky boli dokázané pri neurodegeneratívnych ochoreniach, ako je napríklad Alzheimerova choroba. Huby reishi chránia mozog pred záchvatmi.
Bojuje proti alergii. Má výrazné antihistaminické účinky a zlepšje prísun kyslíka do tela, čo je prospešné pre jedincov trpiacich chronickou alebo alergickou astmou alebo pre jedincov trpiacich rôznymi formami alergie.
Znižuje vysoký cholesterol. Triterpény a beta-glukány nachádzajúce v reishi znižujú vysoký cholesterol.

Upozornenie : Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce