Activresveratrol - 30 kapsúl

Activresveratrol - 30 kapsúl

19,30 €

Dnes je tu pre vás čo odoberáme od výrobcu Activstar - tento produkt predávame extra výhodne za 19,30 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Activstar

Práve je za dobrú cenu značky Activstar - tento hit nájdete v časovej obmedzenej zľave za 19,30 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Activresveratrol - 30 kapsúl

Doplnky výživy

Resveratrol

Resveratrol je v potravinách sa vyskytujúca zlúčenina polyfenolov, antioxidant, ktorý ovplyvňuje zdravie a nachádza sa predovšetkým v červenom víne, v červenom a fialovom hrozne, v horkej čokoláde a obsahujú ho niektoré bobule. Okrem prirodzeného výskytu v potravinách je častou súčasťou doplnkov výživy.

Zdravie srdca

Resveratrol predstavuje akýsi francúzsky paradox – napriek tomu, že Francúzi konzumujú veľa mastných potravín, majú nízky výskyt ochorení srdca. To preto, lebo červené víno obsahuje vysoké dávky resveratrolu, ktorý významne znižuje riziko vzniku srdcových ochorení.

Pôsobí ako ochrana pre srdce a obehový systém. Významne znižuje vysoký cholesterol a ochraňuje cievny systém pred zrazeninami, ktoré môžu spôsobiť infarkt alebo mozgovú príhodu.

Rovnako tak znižuje hladinu cukru v krvi.

Silný antioxidant

Resveratrol chráni bunky DNA. Je veľmi silný antioxidant. Antioxidanty pomáhajú zabrániť poškodeniu buniek, ktoré spôsobujú voľné radikály – voľné radikály sú nestabilné atómy tvoriace sa zo znečistenia, slnečného žiarenia a iných faktorov a môžu zvyšovať riziko vzniku rakoviny, viesť k predčasnému starnutiu a ochoreniam, ktoré súvisia s degeneráciou mozgu.

Ochranné účinky resveratrolu chránia pred škodlivými účinkami vyvolanými oxidačným stresom.

Resveratrol a rakovina

Dokazuje silnú protinádorovú aktivitu a je považovaný za vynikajúci výživový doplnok na prevenciu a pomoc pri liečbe niektorých typov rakoviny. Boli potvrdené protirakovinové vlastnosti resveratrolu s tým, že dokáže zmierňovať všetky štádiá rakovinového ochorenia. V súvislosti s jeho vplyvom na rakovinu resveratrol má výrazné chemoterapeutické vlastnosti, ktoré sú podmienené jeho protizápalovými a antioxidačnými účinkami.

Neurologická ochrana

Resveratrol veľmi dobre chráni organizmus pred vznikom neurodegeneratívnych ochorení, ako sú Alzheimerova choroba, Huntingtonova a Parkinsonova choroba, amyotrofická laterálna skleróza a alkoholom zapríčinené neurodegeneratívne poruchy.

Antibakteriálna aktivita

Resveratrol je zlúčenina, ktorá sa v potravinách nachádza prirodzene a ktorú rastliny vyrábajú na zničenie baktérií, húb a iných mikrobiálnych útočníkov a rovnako tak resveratrol pôsobí v ľudskom organizme.

Obsah: 30 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce