Amino tabs - maxi pep - rast svalov

Amino tabs - maxi pep - rast svalov

5,93 €

Perfektný od kvalitnej značky Aone Nutrition - tento hit môžete zaobstarať s unikátnou zľavou za 5,93 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Aone Nutrition

No tak toto je gól: od kvalitnej značky Aone Nutrition - tento hit získate extra lacno za 5,93 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Amino Tabs – MAXIPEP

Aminokyseliny

Na základe množstva vedeckých poznatkov sa pre funkciu a rast svalov odporúča siahnuť po proteínových hydrolyzátov. Tieto kvalitné proteíny stimulujú anabolické procesy vo svalových bunkách. V dôsledku toho dochádza k ich regenerácii a atraktívnemu rysovaniu svalov aj pod tenkou kožou. Sú to proteíny bez laktózy a vo forme tabliet alebo účinných nočných proteínov sú bez umelých sladidiel, aróm a prísad.

V tejto oblasti je dôležitý výskum profesora Kofrányiho a Jekata. Okrem ďalších zistení bolo dokázané, že čím sa bielkovina svojím zložím viac približuje k ideálnej bielkovine, zvyšuje sa jej biologická hodnota. Prostredníctvom cieleného zmiešania bielkovín z viacerých potravín sa dosiahne vyvážený stav esenciálnych a neesenciálnych aminokyselín. Maximálne, najvyššie hodnoty sa dosiahnu kombináciou zemiakových a vaječných proteínov.

Proteíny

Proteínové viaczložkové koncentráty sa v oblasti výživy používajú ako doplnky stravy vhodné pre posilnenie svalstva a na elimináciu tukov. Sú to kvalitné proteíny pre športovcov, proteíny pre ženy s postupným uvoľňovaním a zvýšeným obsahom aminokyselín v krvi. Najvyššia možná biologická hodnota je vlastne informácia o využiteľnosti aminokyselín v tele. Vhodnou kombináciou dvoch rôznych kvalitných proteínov podporujete tvorbu enzýmov, riadenie metabolizmu a imunitného systému. Pri kombinácii vaječného a zemiakového proteínu v rôznych výživových doplnkoch, ale aj pri redukčných diétach dodávate svojmu telu najčistejšie a najkvalitnejšie bielkoviny. Majú najvyššiu biologickú hodnotu a pozitívnu dusíkovú bilanciu.

Srvátovkový proteín

Ľudské telo trávi vaječné bielkoviny veľmi rýchlo. Tak je to napríklad aj so srvátkovými proteínmi. Po ich užití narastá hladina aminokyselín v krvi a v dôsledku toho aj objem svalovej hmoty. Kvalitný vaječný proteín podporuje pocit sýtosti, a tým sa znižuje krátkodobý príjem stravy. Vaječné bielkoviny sú prospešným a bohatým zdrojom leucínu. Je to aminokyselina zodpovedná za stimuláciu procesu syntézy svalových bielkovín po jedle. Proteínom s vyšším obsahom leucínu je srvátka.

Tí, ktorí majú alergiu na laktózu, najčastejšie užívajú vaječné bielkoviny. V podobe kvalitných proteínov v prášku, nápojoch alebo tabletách sa pre ne ľudia z oblasti výživy, fitness a bodybuildingu rozhodnú aj pre ich znížený obsah sacharidov. Užívanie vaječného proteínu po tréningu prispieva k celkovej regenerácii a uvoľneniu svalstva. Kvalitné výživové doplnky kombinujú napríklad vaječný srvátkový proteín a kazeín. Kazeín sa trávi pomalšie a zase vaječná bielkovina sa štiepi veľmi rýchlo. Cieľom je vytvoriť kvalitnú stabilnú zmes bielkovín s trvalým uvoľňovaním aminokyselín.

Kombinácia proteínových hydrolyzátov s najvyššou biologickou hodnotou sa zakladá aj na účinnom a kvalitnom zemiakovom proteíne. Takýto proteín v tabletách spevňuje väzivá, svalstvo nášho tela. Je nenahraditeľný pre správny vývoj buniek. Zemiakový proteín sa odporúča konzumovať aj v detskom a mladistvom veku. Patrí k efektívnym proteínom pre ženy v období tehotenstva a dojčenia. Priaznivo vplýva na stabilizovanie hladiny cukru v krvi, zabraňuje srdcovým chorobám a zmierňuje bolesti hlavy.Zemiakový proteín sa často využíva aj v kozmetike. Priaznivo vplýva na kvalitu vlasov, nechtov a pokožky.

Kvalitné zemiakové proteíny v tabletách:

zmierňujú žalúdočné a črevné ťažkosti
podporujú trávenie
odvodňujú telo
majú priaznivé účinky na nervovú činnosť
znižujú riziko porúch srdcového rytmu
regulujú činnosť štítnej žľazy

Odporúčané dávkovanie: 10 tabliet 3-4 krát denne - zapiť vodou

Balenie: 100 alebo 250 tabliet

Zloženie:

Vaječný a zemiakový peptón, anti-caking agent: calcium phosphate, magnesium stearate.

Výživové údaje
na 100 g
na 10 tabliet

Energia
360 kcal / 1521 kJ
36 kcal / 152 kJ

Bielkoviny
81 g
8,1 g

Sacharidy
3 g
0,3 g

Tuky
2 g
0,2 g

Zloženie

Aminokyselinové spektrum produktu862
g/100g
mg/10 tabliet/1 dávka

Alanín
3,93
393

Arginín***
4,53
453

Kyselina Asparagová
8,62
863

Cysteín*
1,32
132

Glutamín
9,24
924

Glycín
3,24
324

Histidín***
1,73
173

Leucín*
7,25
725

Lysín*
5,52
552

Metionín*
1,95
195

Fenylalanín*
4,23
423

Prolín
3,75
375

Serín
4,72
472

Threonín*
4,33
433

Tryptofán*
1,15
115

Tyrozín*
3,95
395

Valín*
5,32
532

Izoleucín*
4,72
472

*Esenciálne aminokyseliny

**Semi-esenciálne aminokyseliny

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce