Antipa rasitis bez alkoholu

Antipa rasitis bez alkoholu

16 €

Výnimočný tovar, s pečaťou kvality FINCLUB - tento tovar si môžete kúpiť pri likvidácii skladu za neprekonateľných 16 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 79 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Veľmi žiadaný produkt, značky FINCLUB - tento hit môžete zaobstarať pri práve prebiehajúcej akcii za 16 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Antipa rasitis bez alkoholu, 100ml

Finclub produkty

Vyžente zo svojho tela parazity - príživníkov, ktorí Vás oberajú o živiny a energiu!

Extrakt zo šupiek Amerického čierneho orecha (Juglans nigra)

je jeden z najúčinnejších prírodných prípravkov proti rôznym črevným parazitom a ich vývojovým štádiám. Podporuje očistu celého tráviaceho traktu od parazitov a tak pozitívne pôsobí na tráviaci systém. Americký čierny orech pomáha normalizovať črevnú mikroflóru, ničiť hnilobné mikroorganizmy a tým posilňuje celkovú imunitu organizmu. V mnohým prípadoch totiž zrovna parazity znižujú obranyschopnosť a narušujú rovnováhu organizmu. Parazity žijú na úkor hostiteľa, poškodzujú ho, čo sa môže prejaviť až po niekoľkých rokoch. Parazity nie sú problémom iba rozvojových krajín. Máme ich všetci, pretože sa do tela dostávajú práve bežnou stravou a vodou. Nie je možné sa im vyhnúť, ale je možné sa im brániť.

Priaznivé účinky Extrakt zo šupiek Amerického čierneho orecha

pôsobí proti rôznym črevným parazitom
podporuje očistu tráviaceho traktu
normalizuje črevnú mikroflóru
posilňuje obranyschopnosť organizmu

Dávkovanie:

Antipa-rasitis (alkoholová forma): obsahuje 30% alkoholu. Nie je vhodný pre deti. 10 - 20 kvapiek 3x denne nalačno s vodou alebo džúsom (nekvapkať do horúcich nápojov). Odporúčanie - využívať 3 ks 100ml balení a túto kúru vykonať 2x ročne.

Antipa-rasitis (bez alkoholu): Vhodný pre deti, vodičov. 10 - 20 kvapiek 3x denne nalačno s vodou alebo džúsom (nekvapkať do horúcich nápojov). Odporúčanie - využívať 3 ks 100ml balení a túto kúru vykonať 2x ročne.

Obsah: 100mlUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce