Antiparasitis s alkoholom

Antiparasitis s alkoholom

16 €

Neodoláte: od spoločnosti FINCLUB - tento hit nájdete v perfektnej akcii za 16 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Akostný od známej značky FINCLUB - tento produkt máte za pár kliknutí pri likvidácii skladu za neprekonateľných 16 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

Antipa-rasitis s obsahom alkoholu, 100ml

Finclub produkty

Vyžente zo svojho tela parazity - príživníkov, ktorí Vás oberajú o živiny a energiu!

Extrakt zo šupiek Amerického čierneho orecha (Juglans nigra)

je jeden z najúčinnejších prírodných prípravkov proti rôznym črevným parazitom a ich vývojovým štádiám. Podporuje očistu celého tráviaceho traktu od parazitov a tak pozitívne pôsobí na tráviaci systém. Americký čierny orech pomáha normalizovať črevnú mikroflóru, ničiť hnilobné mikroorganizmy a tým posilňuje celkovú imunitu organizmu. V mnohým prípadoch totiž zrovna parazity znižujú obranyschopnosť a narušujú rovnováhu organizmu. Parazity žijú na úkor hostiteľa, poškodzujú ho, čo sa môže prejaviť až po niekoľkých rokoch. Parazity nie sú problémom iba rozvojových krajín. Máme ich všetci, pretože sa do tela dostávajú práve bežnou stravou a vodou. Nie je možné sa im vyhnúť, ale je možné sa im brániť.

Priaznivé účinky Extrakt zo šupiek Amerického čierneho orecha

pôsobí proti rôznym črevným parazitom
podporuje očistu tráviaceho traktu
normalizuje črevnú mikroflóru
posilňuje obranyschopnosť organizmu

Dávkovanie:

Antipa-rasitis (alkoholová forma): obsahuje 30% alkoholu. Nie je vhodný pre deti. 10 - 20 kvapiek 3x denne nalačno s vodou alebo džúsom (nekvapkať do horúcich nápojov). Odporúčanie - využívať 3 ks 100ml balení a túto kúru vykonať 2x ročne.

Antipa-rasitis (bez alkoholu): Vhodný pre deti, vodičov. 10 - 20 kvapiek 3x denne nalačno s vodou alebo džúsom (nekvapkať do horúcich nápojov). Odporúčanie - využívať 3 ks 100ml balení a túto kúru vykonať 2x ročne.

Obsah: 100mlUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce