ARD Lipiban - cholesterol

ARD Lipiban - cholesterol

29,90 €

Perfektný od známej značky Sterna Consulting - tento produkt obchodujeme v neopakovateľnej akcii za 29,90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Sterna Consulting

Akostný od firmy Sterna Consulting - tento produkt ponúkame za úžasnú cenu 29,90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Neplaťte inde viac než musíte.

ARD Lipiban

Vysoký cholesterol - výživový doplnok

ARD Lipiban® patrí medzi výživové doplnky napomáhajúce v boji s aterosklerózou, čiže zvýšeným cholesterolom v krvi. Základom Lipibanu je polyglukozamín, vláknina z pancierov morských kreviet, ktorá je tvorená z variabilnej sekcie glukozamínových a acetylglukozamínových jednotiek.

Zloženie ARD Lipiban:

polyglukozamín ChitoClear® (chitosan) – prírodná, nestráviteľná vláknina s nízkou molekulovou hmotnosťou získaná extrakciou zo schránok kreviet. Charakteristický je svojou vysoko absorbčnou vlastnosťou, čím je schopný na seba naviazať tuky prijaté zo stravy v objeme 4 až 6 násobok svojej váhy. Po absorbovaní sú odstránené zo zažívacieho traktu ešte skôr, ako boli spracované, či uložené. Zlepšuje sa tak peristaltika čriev a taktiež dochádza i k očiste organizmu, odstraňovaním ďalších zbytkových látok z organizmu.
Vďaka účinku chitosanu nedochádza k ukladaniu tukov, do krvného obehu, prijatých zo stravy, ale sú stolicou vylúčené von z tela. Vláknina podporuje samotnú činnosť čriev, trávenie a napomáha k znižovaniu prebytočného cholesterolu.
Chitosan je charakteristický i svojou nulovou kalorickou hodnotou a tým prispieva k zníženiu nadváhy.
Okrem tukov na seba viaže i žlčové kyseliny, ktoré vznikajú v pečeni premenou cholesterolu. V prípade, že je z tela odstránené väčšie množstvo žlčových kyselín, dochádza k väčšej spotrebe cholesterolu a k ich doplneniu, čo má za následok zníženie celkového cholesterolu v krvi.
vitamín C – patrí medzi antioxidanty, čím chráni organizmus a predovšetkým bunky pred oxidačným stresom, ktorému je denne ohrozené naše telo. Pri jeho nedostatku by došlo k rakovinovému bujneniu. Potláča vznik i množenie rakovinotvorných buniek a tiež ich zánik, čo dokazujú i vedecké štúdie.Predstavuje tiež i účinnú prevenciu pri srdcovo-cievnych ochoreniach. Potrebný pri tvorbe kolagénu, hormónov nadobličiek, karnitínu a dopamínu. Zúčastňuje sa i metabolizmu žlčových kyselín, medi a železa. Taktiež zohráva dôležitú úlohu pri posilnení imunity organizmu, zvyšuje odolnosť voči infekcii a chladu.

Účinky ARD Lipiban

Znižuje hladinu zlého cholesterolu
Funguje ako ochrana a čistenie ciev
Prevencia infarktu
Udržuje metabolický syndróm pod kontrolou
Prispieva k normálnej hladine cholesterolu v krvi
Napomáha k úbytku váhy
Znižuje hladinu trigliceridov

Určený pre ľudí:

S metabolickým syndrómom
S kardiovaskulárnymi problémami
S nadváhou
trpiacich obezitou
s aterosklerózou
snažiacich sa schudnúť

Dávkovanie:

1 tableta 2x denne 30 minút pred jedlom

Potrebné zapiť väčším množstvom vody, aby sa dostala účinná látka čo najskôr do žalúdka, ale i pre hydratáciu vlákniny, čím sa zvýši jej účinnosť.

V niektorých prípadoch môže dôjsť pri užívaní k zápche, preto je potrebné piť dostatočné množstvo tekutín a vykonávanie fyzickej aktivity. Môžu sa objaviť alergické reakcie v podobe vyrážok alebo opuchov.

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 5 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, osobám precitlivelých na výrobky z morských živočíchov, alebo na niektorú zložku prípravku. Pred začatím užívania sa poraďte s vašim ošetrujúcim lekárom v prípade, že užívate i iné lieky. Skladujte v dobre uzavretom obale, suchom prostredí. Nevystavujte priamemu slnku. Uchovajte mimo dosahu detí. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Nie je to náhrada rozmanitej stravy.

Obsah balenia: 48 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce