Arginine PRO fusion - Aminokyseliny

Arginine PRO fusion - Aminokyseliny

13,06 €

Top produkt, od kvalitnej značky Aone Nutrition - tento hit nájdete za mimoriadne nízku cenu 13,06 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Aone Nutrition

Urobte si radosť: s trendy značkou Aone Nutrition - tento artikel odporúčame s úžasnou cenovkou 13,06 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

ArgininePRO – Fusion

L - arginin

Jednou z účinných aminokyselín na zvyšovanie produkcie svalových hormónov je aj L-arginín. Podporuje procesy spojené s anabolizáciou a tvorbou kolagénu. Preto je aj vysoko hodnotnou zložkou v predtréningových stimulantoch a rôznych obľúbených spaľovačov tukov. Ani tento doplnok k strave nie je žiadnou náhradou pestrej výživy, a preto treba nielen u športovcov podporovať zdravý životný štýl a vhodnú životosprávu. V ľudskom tele práve L-arginín priaznivo pôsobí na zvyšovanie hladín NO (oxidu dusnatého). V dôsledku toho dochádza aj k pump efektu. Odporúča sa konzumovať arginínové doplnky k strave pred športom. Svojimi vlastnosťami dokáže arginín zmierňovať príznaky svalovej horúčky.

L-arginín a potencia

L-arginín je účinným vitamínom pre mužov. Nie je prospešný len v oblasti športu, ale aj pri liečbe porúch s erekciou. Jeho účinky sa využívajú pri riešení zdravotných problémov súvisiacich s neplodnosťou. Konzumácia produktov s obsahom L-arginínu zvyšuje sexuálnu túžbu. Význam účinkov L-arginínu je však podstatne ďalekosiahly. Má významnú úlohu pri centrálnych metabolických procesoch.

Užívanie L-arginínu sa odporúča:

Pri artérioskleróze – ide o proces vápenatenia ciev. Dochádza k zvyšovaniu usadenín vo vnútri ciev. Cievy sú tak málo flexibilné. Zo zdravotného hľadiska to má vážny dopad na prekrvenie organizmu a rozvoj kardiovaskulárnych ochorení.
Na udržiavanie stabilného krvného tlaku - s artériosklerózou je v úzkom súvise aj vysoký krvný tlak. Tak dochádza k zaťažovaniu a poškodeniam srdca.
Na zvyšovanie účinku pri erektilných disfunkciách sa odporúča kombinácia L-arginínu najmä s extraktom z kôry pínie
Na optimalizáciu hladín NO, čím sa výrazne znížia poruchy pri metabolizme cukrov. Jeho konzumácia je teda vhodná aj u diabetických pacientov.

Vysoký podiel L-arginínu obsahujú predovšetkým vlašské orechy, pšeničný chlieb a čokoláda. Má aj priaznivé detoxikačné účinky, urýchľuje proces hojenia rán a podporuje správnu funkciu a činnosť pečene.

Arginin použitie

Účinok predtréningových stimulantov sa zvyšuje aj za predpokladu, že sa vo výslednom výživovom doplnku na cvičenie kombinujú vlastnosti L-arginínu a vitamínov skupiny B. Najčastejšie sú to vitamíny B6, B12 a niacín. Vo forme výživných kapsúl ich treba užiť ráno, ešte pred raňajkami. Pri vykonávaní silových športov sa odporúča konzumovať 4 kapsuly približne hodinu pred tréningom.

Vitamín B3

Výborným doplnkom k strave pre účinnú premenu potravín na energiu je vitamín B3 (niacín). Zdrojom tohto vitamínu sú cereálie, mliečne výrobky, hydina, ryby, orechy a vajcia. Nedostatok vitamínu B3 v ľudskom tele sa prejavuje miernymi vyrážkami, stratou chuti do jedla, depresívnymi psychózami či poruchami spánku.Vitamín B3 (niacín):

Vyskytuje sa v pečeni, v črevách, kostnej dreni a v koži
Podporuje syntézu žlčových solí. Je nevyhnutný pri trávení tukov a následnom vstrebávaní živín
Podporuje tvorbu rastového hormónu
Je účinným zdrojom energie.
Pomáha pri liečbe kožných ochorení a pri tráviacich ťažkostiach
Udržiava optimálnu hladinu cholesterolu v krvi
Je stabilnejší v porovnaní s ostatnými vitamínmi skupiny B. Je odolný voči teplu, svetlu a aj voči zvýšeným účinkom kyslíka.

Dávkovanie: 2x2 kapsule na lačný žalúdok - zapiť vodou, pri silových športoch 4 kapsule ca 1 hod pred výkonom

Balenie: 120 alebo 240 kapsúl

Zloženie:

L-arginín hydrochlorid, nikotínamid, pyridoxínhydrochlorid, kyanokobalamín, horečnatésoli potravinových mastných kyselín (protihrudkujúca látka)

Výživové údaje
na 100 g
2 kapsule / 1 dávka
NRV **

Energia
339 kcal /1406
6,8 kcal / 28 kJ

L - Arginín
71 g
1420 mg

Vitamíny

Niacín - vitamín B3
800 mg
16 mg
100%

Piridoxín - vitamín B6
70 mg
1,4 mg
100%

Kobalamín - vitamín B12
125 μg
2,5 μg
100%

** % NRV = Referenčná výživová hodnota na 1 porciu

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce