Argitabs - arginin

Argitabs - arginin

28,13 €

Diskontný od obľúbenej spoločnosti FINCLUB - tento hit môžete zaobstarať vo výhodnej akcii za 28,13 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 79€. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

V zľave je pochádzajúce od značky FINCLUB - tento artikel je v tento okamih v hustej akciu za 28,13 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 79€. No a to sa jednoducho oplatí.

Fin argitabs

Výživové doplnky finclub

Arginin

Fin Argitabs je výživový doplnok obsahujúci látku arginín. Arginín je proteinogénna, esenciálna aminokyselina, ktorú obsahujú bielkoviny. Ľudský organizmus ju potrebuje predovšetkým v detskom veku, pretože je významná pre normálnu činnosť podmozgovej žľazy, takzvanej hypofýzy. Zásadne stimuluje produkciu rastového hormónu a vplýva aj na rast svalov. Arginín podporuje správnu činnosť srdca.

Arginín ako esenciálna aminokyselina sa v ľudskom organizme vyskytuje prirodzene a telo si ju dokáže samo vytvoriť, často však v nedostatočnom množstve, navyše si organizmus esenciálne aminokyseliny nedokáže ukladať do zásoby. Preto je dôležité prijímať arginín ako súčasť doplnkov výživy alebo v rámci pestrej stravy.

Látka arginín pôsobí rozhodujúco na správne fungovanie pohlavných orgánov a ovplyvňuje sexuálny apetít a tým aj spokojný sexuálny život. Aj mužské spermie sú v najvyššej miere tvorené arginínom, vo forme výživových doplnkov sa považuje za viagru.

Aminokyseliny

všeobecne sú ľahko stráviteľné a čisté látky. Sú vhodné na chudnutie, počas chudnutia totiž dokážu udržať svaly v pôvodnom stave, pri užívaní arginínu nenastáva ich ochabnutie. Konkrétne arginín je vhodný na užívanie počas dlhodobého tréningu, pretože výrazne podporuje rast svalov. Preto je obľúbený najmä u športovcov, zvlášť u kulturistov, pre ktorých aminokyseliny predstavujú kľúčový doplnok výživy.

Arginín podporuje prekrvenie svalov a ovplyvňuje hladinu oxidu dusnatého v krvi, čo je jeho primárnou funkciou. Oxid dusnatý v nervových bunkách zabezpečuje prenos informácie, bojuje proti mikroorganizmom aj nádorovým bunkám, ktoré ohrozujú organizmus. Rozhodujúco pôsobí na rozširovanie ciev a zvyšuje ich prekrvenie, čím zároveň znižuje vysoký krvný tlak. Práve dostatočné prekrvenie ciev vedie k zvýšeniu prekrvenia pohlavných orgánov, čo značne zlepšuje sexuálnu výkonnosť.

Účinky arginínu sú pozorovateľné najmä z hľadiska športovej výkonnosti a regenerácie organizmu a z hľadiska sexuálnej aktivity.

Arginín a športová výkonnosť:

väčšie množstvo arginínu súvisí s väčším množstvom oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy a preto lepšie zásobuje krvou svaly. Zvýši tak množstvo kyslíka a glukózy v cievach, čo vedie k podpore dlhodobej intenzívnej záťaže a arginín tak vedie k zvyšovaniu výkonnosti. Pri krátkodobej záťaži arginín výrazne urýchľuje regeneráciu vďaka dostatočnému prísunu kyslíka a glukózy.

Arginín a pohlavné orgány:

arginín tvorí až 95 % mužských spermií, jeho dostatočný príjem v pestrej strave alebo doplnkoch výživy tak dokáže značne zlepšiť schopnosť tvorby spermií. Rovnako tak dostatok arginínu pôsobí na dostatočné prekrvenie pohlavných orgánov, čo vedie k schopnosti udržať erekciu. Arginín všeobecne je považovaný za doplnok výživy, ktorý zlepšuje kvalitu sexuálneho života.

Obsah: 60 TABLIETDávkovanie: 1 x denne jednu tabletu zapiť po raňajkách

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce