Aspen - Topoľ - bachove kvapky

Aspen - Topoľ - bachove kvapky

10,50 €

Spokojnosť prinášajúci od top značky A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt dodávame v perfektnej akcii za 10,50 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 79€. Urobte si radosť.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Akostný od obľúbenej spoločnosti A. Nelson&Co.Ltd - tento hit nájdete výhodne za 10,50 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Aspen - Topoľ osikový (Populus tremula) 20 ml

Bachove esencie

Aspen

Aspen – je vhodný pre ľudí, ktorí bez určitého dôvodu prepadajú náhlym strachom a obavám a tak sú preto všeobecne nervózni a úzkostliví. Typickým spôsobom Aspenu je po prebudení sa zo zlého sna, alebo vtedy, keď sa na sen hneď zabudlo. Aspen pomáha malým deťom, ktoré trpia nočnými morami a pocitmi strachu (viď Rock Rose).

Typické strachy typu Aspen sa môžu objaviť cez deň i v noci: keď je človek sám alebo v spoločnosti priateľov, môže prísť nevysvetliteľná úzkosť alebo predtucha hroziaceho sa nešťastia, doprevádzané aj chvením.

Pozitívny transformačný potenciá (TP) Aspenu

Je stav vnútorného pokoja, istoty a nebojácnosti. Úzkostlivé obavy nahradí prianie po nových dobrodružstvách a zážitkoch, bez ohľadu na ťažkosti a nebezpečie.

Aspen v skratke:

Pomáha zvládnuť: strachy a obavy neznámeho pôvodu, prílišnú citlivosť a ustrašenosť, nočné mory, strach v tme, predtuchy nešťastia

Pozitívny TP: vnútorná dôvera, odvaha, chápanie vyšších duchovných svetov, lepšie integrovanie svojej citlivosti, uzemnenieUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce