Avis - ovsené klíčky

Avis - ovsené klíčky

16 €

Prvotriedný čo nám vyrába FINCLUB - tento artikel nakupujte v sezónne zľave za 16 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Špičkový tovar, s akostnou značkou FINCLUB - tento tovar si môžete zaobstarať za jedinečnú cenu 16 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Avis (Avenamax) - Finclub

Ovsené klíčky ako zdroj pokoja a energie

Pomôže vám zvládnuť každodenný ranný stres pri chystaní rodiny do školy či práce, s nadhľadom zvládnete nepríjemnú rannú poradu, pohovor so šéfom, celodenný zhon v práci,ako aj klebety susedov. Váš manžel pokojne dokončí uzávierku a dieťa prekoná strach zo skúšky z matematiky. Večer budete mať pokojné myšlienky, Avenamax vám pomôže zabudnúť na všetko nepríjemné, čo vás v priebehu dňa stretlo i na to, čo vás čaká zajtra. Pokojne zaspíte a vychutnáte si dlhý, pokojný a posilňujúci spánok. S Avenamaxom môžete dať stresu STOP! Extrakt z ovsených klíčkov je absolútne nenávykový a bezpečný prostriedok na odstránenie stresu a pozitívne ovplyvňuje zdravie. Najnovšie štúdie jednoznačne dokázali, že v období stresu dochádza u človeka k výraznému oslabeniu imunitného systému.

Kedy Avenamax pomáha:

dokonale uvoľňuje organizmus v stresových situáciách
zbavuje trémy, odstraňuje stavy úzkosti
odstraňuje niektoré poruchy spánku
pomáha pri celkovej vyčerpanosti, má upokojujúci účinok
je balzamom na nervy
záchranná brzda v okamihu, keď sa nálada začína obracať smerom dolu

V čom spočíva tajomstvo produktu Avis?

Avenamax obsahuje účinné prírodné látky ( saponíny, flavonoidy, alkaloidy, steroidy, komplex vitamínov B,D a E, karotén, viaceré minerály), ktoré na organizmus pôsobia upokojujúco, zbavujú trémy a pomáhajú odstraňovať stavy úzkosti. Avenamax je najlepšou výživnou látkou pre ľudí trpiacich duševnými poruchami, pre osoby bojujúce so stresom a zlou náladou, ako aj pre chorých, ktorí sa zotavujú z ťažkých somatických chorôb. Avenamax je prípravok, ktorý vám a vašej rodine poskytne ochranu pred psychickým vyčerpaním každý deň, po celých 24 hodín. Je tiež vhodný pri atopickom ekzéme a roztrúsenej skleróze. Pôsobí ako upokojujúce tonikum, pomáha pri zápale slinivky brušnej a posilňuje obličky, diabetikom mierne znižuje hladinu krvného cukru.

Poznámka:

Preparát obsahuje cca 36 % alkoholu, preto nie je určený pre deti.

Obsah:

výluh z ovsených klíčkov, 5 kvapiek Avenamaxu zodpovedá 200 mg ovsených klíčkov

Dávkovanie:

3-5krát denne 5-15 kvapiek rozriedených vodou

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce