Bachove žuvačky - Sebavedomie

Bachove žuvačky - Sebavedomie

4,59 €

Limitovaná edícia produktu so známou značkou Lemon Pharma, GmbH&Co.KG - tento artikel sa na vás teší s výnimočnou zľavou za 4,59 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

SKU: 
Do obchodu

Popis

Lemon Pharma, GmbH&Co.KG

Dnes je tu pre vás originálne od labelu Lemon Pharma, GmbH&Co.KG - tento produkt obchodujeme za takmer veľkoobchodnú cenu 4,59 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Bachove kvetové žuvačky – „Sebavedomie, odvaha, dôvera"

Bachove kvety vo forme žuvačiek

Obsah: 40ks žuvačiek 60g, čučoriedkova príchuť - bez cukru s prírodným sladidlom xylitol. Bachove kvetové žuvačky SEBAVEDOMIE je kombinácia Bachových kvetových esencií: larch (smrekovec opadavý), gentian (horec), aspen (topoľ osikový), cerato (rohovník)

Kedy je Bachove kvetové žuvačky SEBAVEDOMIE vhodné použiť?

Vtedy, keď sa cítite byť „maličkým“ chýba Vám sebavedomie/sebadôvera alebo keď potrebujete čeliť výzve, ktoré presahuje Vašu zónu emocionálnej pohody, ako napríklad, pracovný pohovor, verejný rečnícky prejav, obchodné jednanie..

Pomáha prekonať pocity, akými sú: neúspech, osamelosť, menejcennosť

Pomáha vzbudiť pocity: dôvera v seba samého, viera v budúcnosť a životnú silu

Bezpečné použitie pre celú rodinu! 🙂 Može sa dávať i deťom. Pri zvýšenej konzumácii sa môže objaviť hnačka.

Zloženie:

Bachove kvetové esencie: larch, gentian, aspen, cerato
prírodné sladidlo xylitol
výťažok so slivky čerešňoplodej, arabská guma, glycerín, lecitín zo sóje
farbivo: oxid titaničitý, leštiaca látka: karnaubský vosk

Neobsahuje: alkohol, glutén, aspartámUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce