Balíček - Mononukleóza

Balíček - Mononukleóza

77 €

Veľmi obľúbený produkt obľúbenej značky KLAS - tento artikel nakupujte za výhodnú cenu 77 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

KLAS

V akcii je práve teraz od značky KLAS - tento tovar si môžete kúpiť extra lacno za 77 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. No a to sa jednoducho oplatí.

Mononukleóza - balíček

Prírodná liečba - infekčná mononukleóza

Aj prírodná medicína ponúka pomoc pri mononuleóze. Bylinky a prírodné prípravky podporujú náš imunitný systém, aby sa vedel lepšie vysporiadať s infekciou. Prírodné prípravky tiež silno chránia pečeň a ďalšie orgány.

Vybrané produkty balíčka mononukleóza:

Super Bromelain + Papain – prípravok pomáha posilňovať imunitný systém a jeho užívanie je vhodné pri akútnych prejavoch ochorenia mononukleóza. Podporuje funkciu sleziny.
Betavital – výrazne podporuje liečbu mononukleózy, chráni pečeň a povzbudzuje imunitný systém. Stabilizuje funkciu sleziny.
LKVB6 – prípravok pomáha stabilizovať po prekonanej mononukleóze funkciu pečene, podporuje regeneráciu pečene. Zabraňuje vzniku únavového syndrómu.

V boji proti mononukleóze sa dá doporučiť účinná kombinácia prírodných prípravkov:

Základná kombinacia : Betavital v dávke 3 x denne jedna čajová lyžička nalačno, LKVB6 v dávke 1 – 0 – 1 tbl. pred jedlom a Imuno C komplex v dávke 1 – 1 – 1 tbl.
Zosilnená kombinácia: Betavital 3 x denne jedna čajová lyžička nalačno, Super Bromelain + Papain v dávke 1 – 1 – 1 tbl. nalačno a Imuno C komplex v dávke 1 – 0 – 1 tbl. nalačno

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce