Balíček - Nízky krvný tlak

Balíček - Nízky krvný tlak

90,70 €

Jedinečná ponuka, od populárnej značky KLAS - tento artikel je v túto chvíľu s VIP zľavou pre každého za 90,70 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 79€. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

KLAS

No a toto chcete: od spoločnosti KLAS - tento artikel pořizujte za bombastickú cenu 90,70 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Nízky krvný tlak - balíček

Výživové doplnky

Nízky krvný tlak - Hypotenzia sama o sebe nie je choroba, ak ju nesprevádzajú vážnejšie komplikácie. Väčšinou vám lekár ani nepredpíše lieky a vypomôcť si potom musíte sami.

Ako znížiť krvný tlak?

Ku všeobecným opatreniam na prevenciu náhleho poklesu krvného tlaku patria:

pravidelná, podľa možnosti denná, športová aktivita
denný dostatok tekutín minimálne 2,5 až 3 l,
striedavé sprchovanie, pričom by sa zakaždým malo ukončiť studenou sprchou
masáž kefou (smerom k srdcu!)
nosenie elastických pančúch, resp. obväzovanie nôh elastickými ovínadlami pri prejavujúcom sa tvorení kŕčových žíl
vyvážená skôr slaná strava na rozdiel od neslanej stravy odporúčanej osobám s vysokým tlakom
vyvarovať sa prílišnej únave a preťaženiu

Pre ľudí s nízkym krvným tlakom sa doporučuje zameranie na prírodnú a diétnu liečbu, ktoré majú dobré účinky.

Odporúčane dávkovanie

Pomoc alebo ako prevenciu proti nízkemu krvnému tlaku sa môže veľkej väčšine chorých doporučiť kombinácia prírodných prípravkov v tomto zložení:

Základná kombinácia:

Quatro Klas v dávke 1 - 1 - 0 tbl. pred jedlom a Imuno C komplex v dávke 1 - 0 - 1 tbl. nalačno.

Ak máte nízky krvný tlak so studenými končatinami:

Quatro Klas v dávke 1 - 1 - 0 tbl. pred jedlom, Imuno C komplex v dávke 1 - 1 - 1 tbl. nalačno a Betavital v dávke 2 x denne jednu čajovou lyžičku nalačno.

Ak máte nízky tlak a závraty :

Quatro Klas v dávke 1 - 1 - 0 tbl. pred jedlom, Kličkový olej v dávke 1 - 1 - 1 cps. pred jedlom a Multivitamín v dávke 1 - 0 - 1 tbl. pred jedlom.

Obsah balíčka - Nízky krvný tlak

Ako pomáhajú jednotlivé potravinové doplnky proti nízkemu krvnému tlaku :

Quatro Klas - pomáha upravovať krvný tlak, podporuje energiu organizmu, pôsobí tonizujúco na cievny systém, odstraňuje únavu a závraty, má silný antioxidačný efekt, podporuje prekrvenie organizmu, zvyšuje prívod kyslíku a živín do tkaniva, znižuje stres a podporuje koncentráciu organizmu.
Imuno C komplex - výrazne podporuje prekrvenie cievneho systému, pôsobí ako silný antioxidant, zabezpečuje pevné a priepustné kapiláry, odstraňuje únavu a stres, významne podporuje obranyschopnosť organizmu.
Multivitamín - doplňuje potrebné vitamíny, minerálne látky a enzýmy, ktoré podporujú a zaisťujú potrebné biochemické pochody v organizme a tak prospievajú k doplnkovej liečbe nízkeho krvného tlaku.
Betavital - pomáha zlepšiť prekrvenie cievneho systému, odstraňiť prekyslenie organizmu, brániť lámavosti kapilár a pôsobí proti vzniku volných radikálov.
Kličkový olej s vitamínmi - chráni organizmus proti voľným radikálom, zvyšuje fyzickú a duševnú výkonnosť, posilňuje funkciu srdca a cievneho systému.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce