Barnys NovoFerrin plus - 3 balenia

Barnys NovoFerrin plus - 3 balenia

22,14 €

No a toto chcete: od top značky Barnys - tento artikel čaká na vás výhodne za 22,14 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Barnys

Radosť prinášajúci od obľúbenej značky Barnys - tento artikel pořizujte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 22,14 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Barny´s NovoFerrin plus

Nedostatok železa

Podporte svoje zdravie jedinečnou formou kombinovaných minerálnych a vitamínových doplnkov k strave s unikátnym zložením lipozomálneho železa. Železo za svojej vysokej biologickej účinnosti podporuje tvorbu červených krviniek a hemoglobínu. Tak dochádza k účinnému prenosu kyslíka v tele. Tým sa posilňuje celkový obranný mechanizmus.

Výživové doplnky obsahujúce túto špecifickú formu železa sú zväčša obohatené aj o vitamín C a D. Práve vitamín D má významné zastúpenie v procese delenia buniek. Spolu s vysokoúčinnými látkami vitamínu C budú správne prebiehať aj dôležité metabolické procesy v tele. Ľudský organizmus bude mať tak dostatočné energetické zásoby a posilnený imunitný systém.

Železo

Forma lipozomálneho železa vo výživných doplnkoch k strave zabezpečuje až päťnásobne vyššiu vstrebávateľnosť než iné formy železa. Hlavnou výhodou je, že pri užívaní týchto kombinovaných minerálnych a vitamínových doplnkov nedochádza k zaťažovaniu tráviaceho traktu. Tieto kvalitné výživové doplnky nemajú typickú železitú pachuť. Lepšie vstrebávanie železa podporuje predovšetkým vitamín C.

Pre lepší náhľad do problematiky lipozomálnej formy vitamínov a minerálov najprv bližšie špecifikujeme charakter a funkčné vlastnosti lipozómov v ľudskom tele.

Lipozómy

Lipozómy sú drobné zaguľatené čiastočky mikroskopických rozmerov. Pokrýva ich vonkajší obal zložený z účinných tukov. Odborne sa uvádza, že sú fosfolipidovými nano – bublinkami. Ide tzv. lipozómy z lecitínu. Duté jadro obsahuje vodný roztok. Dá sa vyplniť rozličnými látkami, napríklad aj železom. Lipozómy tak jednoznačne podporujú vstrebávanie daných vitamínov a minerálov, pričom sa ich účinky mnohonásobne zvyšujú.

Pri lipozomálnych vitamínových a minerálnych formách sa prejavujú aj ich ďalšie výhody a priaznivé účinky na ľudské zdravie:

Dochádza k vyššej hladine účinných látok v plazme a aj k lepšiemu prestupu dovnútra buniek.
Ide o takmer stopercentné vstrebávanie lipozómov z tráviaceho systému do krvného obehu.
Pri prestupe do buniek nedochádza ani k energetickým stratám či znehodnoteniu účinných látok daného vitamínu alebo minerálu
Vitamíny ani minerály nepodliehajú žiadnym funkčným či štrukturálnym poškodeniam

Užívanie lipozomálnej formy železa tak účinnejšie chráni organizmus pred rôznymi ochoreniami plynúcimi práve z deficitu tohto minerálu v tele:

Nedostatok železa výrazne znižuje a znehodnocuje kvalitu nášho života.
Jedným z najčastejších symptómov pri nízkej hladine železa je celkové vyčerpanie a únava. Deficit železa úzko súvisí aj nedostatkom hemoglobínu. Tak sa do buniek nedostávajú potrebné zásoby kyslíka. Srdce je v dôsledku toho viac namáhané, aby presunulo okysličenú krv. To sa v konečnom dôsledku prejaví únavou a malátnosťou.
Zvyšuje sa aj frekvencia nádychov pre dostatočné zásobovanie tela kyslíkom. Prejavuje sa to dýchavičnosťou.
Typickým prejavom nedostatku železa je aj búšenie srdca, časté bolesti hlavy a bledá pokožka
Železo patrí aj k vyhľadávaným minerálom krásy. Pri jeho nedostatočných zásobách je pokožka suchá a vlasy výrazne oslabené. Nadmerne sa tak lámu a vypadávajú
Deficit železa v ľudskom tele sa prejavuje aj tzv. syndrómom nepokojných nôh. Máte tak pocit svrbenia, šteklenia až pálenia chodidiel.

Zloženie:

modifikovaný kukuričný škrob (Amilogel K)
LipoFer® (emulgátor – kukuričný škrob, lipozomálny difosforečnan železitý, antioxidant - slnečnicový lecitín)
vitamín C (kyselina L-askorbová)
emulgátor – stearan horečnatý
protihrudkujúca látka - oxid kremičitý
vitamín D3 (cholekalciferol)
Kapsula je zložená zo želatíny a farbiva – oxid titaničitý.

Aktívne látky
v 1 kapsule
RVH*

Železo
14 mg
100%

Vitamín C
12 mg
15%

Vitamín D3
5 μg
100%

Dávkovanie: 1 kapsulan denne užiť rano na lačno dospely a deti od 10 rokov.

Balenie: 3x 30 kapsul

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce