Beta Glukán Star - betaglukan

Beta Glukán Star - betaglukan

48 €

Unikátny populárneho výrobcu Starlife - tento tovar si môžete zaobstarať s extra zľavou za 48 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Starlife

Radosť prinášajúci obľúbenej značky Starlife - tento artikel sa na vás teší v hustej akciu za 48 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

BETA GLUCAN STAR - betaglukan

Výživové doplnky

Betaglukán je polysacharid z húb Shiitake a Hiratake. Môžeme ho však nájsť aj v jačmeni a ovse. V obilninách sú prirodzenou súčasťou vlákniny. Medzi jeho najvýraznejšiu vlastnosť patrí podpora imunity a protirakovinový účinok. Extrakt z húb sa využíva v tradičnej čínskej medicíne už stáročia pre jeho pozitívny vplyv na imunitný systém. Výskumy dokázali detailne popísať izolovaný beta glukán z húb, ktorého stavebným prvkom je glukóza. Prvé štúdie o protirakovinovom účinku sú známe už zo 60. rokov.

Betaglukán účinky:

bojuje proti bakteriálnym a parazitárnym ochoreniam
aktivuje makrofágy k odstraňovaniu buniek poškodených radiáciou, pričom účinkuje ako antioxidant
znižuje hladinu cholesterolu
udržuje optimálnu hladinu cukru v krvi
znižuje riziko úmrtia na sepsu

Štúdie tiež poukázali na bezpečnosť dlhodobého podávania glukánu u pacientov po ťažkých operáciách brušnej a hrudnej dutiny. Štúdie z Japonska Číny preukázali pri nasadení glukánu a chemoterapie výrazné predĺženie dĺžky života pacientov s rakovinou. Najnovšie štúdie v amerických centrách a na Filipínach preukázali vplyv beta glukánu pri podpore špecifických protilátok zameraných na nádorové bunky. Ukázalo sa, že pridanie glukánu zvyšuje aktivitu týchto protilátok až trojnásobne.

Beta glukány sú silné antioxidanty, zachytávajúce voľné radikály, čím pomáhajú znižovať riziko rakoviny. Optimalizujú obranyschopnosť organizmu, pomáhajú zvyšovať odolnosť voči fyzickému a psychickému napätiu. Pomáhajú aj pri infekciách spôsobených kvasinkami. Zvyšujú odolnosť a pomáhajú pri oslabení organizmu.

Shiitake

Huba Shiitake, z ktorej je beta glukán extrahovaný, má významný účinok na podporu imunity. Je vzácna pre jej liečivé účinky zamerané najmä na choroby horných dýchacích ciest, zlý krvný obeh a ťažkosti s pečeňou. Jednou z látok, ktorú obsahuje je lentinan. Ide o glukán, ktorý bol v Japonsku zavedený ako štandardná súčasť liečby niektorých onkologických ochorení. Má imunostimulačné, antiinfekčné, protinádorové a rádioprotektívne účinky. Úspešne sa osvedčila pri liečbe a prevencii akné. Okrem aktivačného účinku na organizmus pôsobí ako lapač voľných radikálov a antioxidačná látka. Voľné radikály vznikajú z nesprávneho stravovania alebo nadmernej konzumácie potravín s konzervačnými látkami. Preto sú glukány vhodné na korekciu tvorby voľných radikálov pochádzajúcich z potravín. Pôsobí na zníženie hladiny prebytočných látok z výživy (cholesterol) a prebytočných hormónov (pri fyzickej a psychickej záťaži), potláča riziko zvýšeného krvného tlaku, posilňuje celkovú obranyschopnosť organizmu proti vírovým ochoreniam.

Dávkovanie:

1-2 kapsule denne. Doporučené dávky pre prevenciu sa pohybujú okolo 100–300 mg čistých glukanov na priemerného 70–75 kg človeka. Pri podpornej onkologickej liečbe lekári z USA a Japonska používajú dennú dávku čistých glukanov 1.000 až 3.000 mg.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Cena: Závisí od spôsobu spracovania zložiek

Zloženie: Beta glukan 300 mg, Shiitake Mushroom (Lentinus edodes, húževnatec jedlý) 100 mg.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce