Bilberry - čučoriedka

Bilberry - čučoriedka, 100kps

33 €

Hit z katalógu: čo odoberáme od výrobcu Australian Remedy - tento artikel musíte mať za takmer veľkoobchodnú cenu 33 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Australian Remedy

Ponuka pre vás: od populárnej značky Australian Remedy - tento tovar si môžete objednať za úžasnú cenu 33 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Bilberry 5000 mg

Čučoriedky - výživový doplnok

Pre ostrý a zdravý zrak čučoriedky - 100 kapsúl. U čučoriedok bol preukázaný veľmi silný blahodarný vplyv na podporu videnia a ochranu zraku. Obsahuje množstvo bioflavonoidov, ktoré pôsobia rovnako ako brusnice.

Čučoriedka - Bilberry 5000 mg pomáha udržiavať dobré videnie podporou zdravej funkcie sietnice. Prispieva k zlepšeniu zraku a ostrosti videnia. Tiež pomáha pri videnie v noci a prispieva k adaptácii oka za šera. Čučoriedka môže prispieť k ochrane pred oslabením zraku.Prispieva k zmierneniu únavy a pálenie očí.
Čučoriedka Bilberry 5000 mg môže priniesť úžitok pracujúcim, ktorí intenzívne používajú pri práci zrak napr. Leteckí piloti, študenti, nočné vodiči, taxi vodiči, programátori, IT, pri každodennej práci s počítačom, pri jemnej detailnej práci zaťažujúce oči alebo pri pobyte na ostrom slnečnom svite.
Čučoriedka Bilberry 5000 mg má, podobne ako brusnice, vysoký obsah antokyanidíny - bioflavonoidov, ktoré pôsobia protizápalovo, antimikrobiálne a antisepticky, čo sa prejavuje priaznivým pôsobením pri infekcii močových ciest - ale aj inde v organizme.
Čučoriedka Bilberry 5000 mg je vhodná pri ochorení diabetes mellitus (cukrovka). U čučoriedok boli preukázané hypoglykemické účinky - upravuje hladinu krvného cukru.

Posledné údaje z výskumov tiež ukázali na ďalšie významné aktivity čučoriedok prispievajú k zníženiu pravdepodobnosti vzniku mutácií buniek a tým aj rozvoj rôznych nádorových ochorení

Každá kapsula Bilberry 5000mg obsahuje:

Čučoriedka (Vaccinium myrtillus - Bilberry) - dužina - extrakt 50 mg 100: 1 v ekvivalente zodpovedajúcemu množstvo v čerstvom stave 5 000 mg
sójový olej, kokosový olej, lecitín, včelí vosk, želatína, glycerol, voda

Neobsahuje:

obilniny, kvasnice, lepok, laktózu, orechy, cukor, pšenica mliečne zložky, vaječné zložky, aróma, umelé farbivá a konzervanty

Kedy Bilberry 5000mg pomáha?

podporuje dobré videnie - udržuje zdravú sietnicu
prispieva k ochrane pred oslabením zraku
zvyšuje ostrosť videnia
zlepšuje nočné videnie - pomáha pri šerosleposte
zmierňuje únavu a pálenie očí
veľmi vhodné pri práci náročnej na zrak
pomáha aj pri ochorení očí - napr. šedý zákal
pôsobí močopudne a protizápalovo na močové cesty (podobne ako u brusníc)
veľmi účinne pôsobí pri akútnom zápale močového mechúra, zmierňuje aj iné zápaly v tele
upravuje hladinu krvného cukru - vhodné pre diabetikov

Odporúčané dávkovanie:

1-2 kapsule denne pred jedlomdospelí a deti nad 12 rokov

Balenie: 100 kapsúlUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce