BIO Mladá pšenica - Klas

BIO Mladá pšenica - Klas

15,12 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od kvalitnej značky KLAS - tento artikel je v túto chvíľu v jedinečnej akcii za 15,12 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

KLAS

Diskontný od producenta KLAS - tento tovar si môžete objednať za jedinečnú cenu 15,12 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

BIO Mladá pšenica Klas

Výživové doplnky

Mladá pšenica je vynikajúcim zdrojom rôznych vitamínov a minerálov. V obzvlášť vysokom množstve sa v nej vyskytuje:

vitamín A,
vitamín C,
vitamín E,
železo,
vápnik,
horčík
mnohé aminokyseliny

Zelená pšenica

Obsahuje až 17 rôznych aminokyselín, z ktorých sa osem považuje za esenciálneaminokyseliny, to znamená, že organizmus si ich nedokáže sám vyrobiť a človek ich musí získavať z potravín.Pšenica okrem týchto zložiek obsahuje aj chlorofyl, pigment vyskytujúci sa v zelenýchrastlinách, ktorý v sebe spája mnohé zdravotné výhody.Je plná antioxidantov Antioxidanty obsiahnuté v mladej pšenici sú zlúčeniny, ktoré bojujú s voľnými radikálmi – zabraňujú tak poškodeniu buniek a znižujú oxidačný stres. Rovnako pomáhajú chrániť srdce a srdcovo-cievny systém.

Mladá pšenica pomáha zabíjať rakovinové bunky

Práve vďaka veľkému množstvu antioxidantov a chlorofylu môže mladá pšenica pomôcť znižovať riziko vzniku rakovinových ochorení alebo spomaliť vývin rakoviny. Mladá pšenicamôže pomôcť minimalizovať nepriaznivé účinky spojené s chemoterapiou alebo rádioterapiou; znižuje poškodenie kostnej drene, čo je častou komplikáciou pri chemoterapii. Chlorofyl nachádzajúci sa v mladej pšenici významne znižuje veľkosť rakovinových nádorov. Výskumy potvrdili, že chlorofyl je najúčinnejší pri ochrane organizmu proti rakovine spojenej s tráviacim systémom.

Detoxikácia pečene

Zelené farbivo chlorofyl zvyšuje prirodzenú schopnosť pečene odstraňovať toxíny a jedy z tela – výrazne podporuje detoxikáciu organizmu. Chlorofyl zároveň bojuje proti poškodeniu pečene, čím prispieva k zníženiu rizika vzniku rakoviny pečene.

Podporuje chudnutie

Na základe výskumov sa zistilo, že chlorofyl podporuje zdravé chudnutie – podporuje pocit plnosti, čím znižuje pocit hladu a zamedzuje zvýšenému príjmu potravy, preto jeho doplnenie do stravy je vhodnou cestou, ako schudnúť. Doplnenie stravy chlorofylom preukázateľne znižuje telesnú hmotnosť a pomáha pri otázke, ako rýchlo schudnúť.

Pomáha pri anémii

Chlorofyl môže byť nazývaný aj tvorca krvi, pretože zvyšuje počet červených krviniek a výrazne zlepšuje ich kvalitu. Červené krvinky obsahujú molekulu zvanú hemoglobín, ktorý má podobnú chemickú štruktúru ako chlorofyl. Preto z dôvodu takmer identického zloženia môže byť chlorofyl účinnou pomocou pri liečbe anémie.

Obsah balenia: 250 g

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce