Biokeramická bandáž na koleno

Biokeramická bandáž na koleno

20 €

Dnes je tu pre vás od originálneho výrobcu Natur Port - tento tovar si môžete objednať za mimoriadne nízku cenu 20 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Natur Port

V akcii je od firmy Natur Port - tento produkt kúpite v neopakovateľnej akcii za 20 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Biokeramický pás na koleno

Zdravotnícke pomôcky

Neobyčajná textília vyrobená najnovšou technológiou z unikátneho FIR biokeramického vlákna (Far Infrared Rays). Technológia spočíva v možnosti spájania textílií s keramikou, čo znamená vytvorenie novej špeciálnej pomôcky.

Je pomocou pre športujúcich jedincov, ktorí namáhajú svoje kolená a kĺby, no je veľkým pomocníkom i pre nešportujúcich ľudí, ktorí pociťujú bolesť kolena. Bolesť kolien patrí k dosť častým ochoreniam či ťažkostiam nielen u starších jedincov, ale i u tých v mladšom veku.

Pás je založený na produkcii infračervených lúčov, ktoré pravidelným a neprestajným pôsobením na postihnuté miesto zmierňujú bolesť. Tieto textílie sú inovatívne z hľadiska spôsobu zmierňovania bolesti kĺbov pomocou infračervených lúčov, pričom pacienta žiadnym spôsobom neobmedzujú ani nemajú vedľajšie účinky.

Ako biokeramický pás na postihnuté miesto pôsobí:

zmierňuje bolesť postihnutého kĺbu
uvoľňuje pnutie v boľavom kĺbe
zmierňuje opuch kolena
uvoľňuje napätie
potláča vznik zápalu
zmierňuje bolesti svalov
regenerácia kĺbov je rýchlejšia a účinnejšia
spriechodňuje cievy a prispieva tak k zlepšeniu mikrocirkulácie krvi
zmierňuje bolesti kĺbov

Pás je vyvinutý tak, aby jeho nosenie bolo pohodlné, komfortné, neobmedzujúce a jednoduché. Pomáha tým, ktorí často športujú a namáhajú svoje kolená, ale i tým, ktorí športujú nepravidelne a nárazovo zaťažia kolená. Je vhodný i pri akejkoľvek fyzickej námahe, ktorá zaťažuje kolená, pre pacientov trpiacich akútnou či chronickou bolesťou kolenných kĺbov. Uľahčuje pooperačné stavy po operácii kolien. Nepôsobí len na kolená, jeho nosenie ovplyvňuje i vnútorné väzy, chrupavku, meniskus alebo kĺbové puzdro.

Príčiny bolesti kolena

K najčastejším príčinám bolesti kolien patrí ich zranenie, pričom najčastejšie je príčinou poškodenie chrupavky. Opotrebovaná chrupavka, ktorá pokrýva kosti a zabezpečuje, aby sa pri pohybe o seba neodierali, stráca svoj objem a stáva sa krehkou a tenkou. Tým nedostatočne oddeľuje kosti a každý pohyb bolí. Chrupavke sa neobnovujú bunky a k jej poškodeniu môže dôjsť najčastejšie pri poškodení svalov alebo menisku. Opotrebovanie súvisí i s nadmerným športovaním, ale, samozrejme, i naopak, s nedostatočným pohybom.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce