Biotin Star - vitamín H

Biotin Star - vitamín H

12 €

Akostný od spoločnosti Starlife - tento hit môžete zohnať po zľave za 12 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Starlife

Veľmi obľúbený produkt so známou značkou Starlife - tento produkt objednáte s VIP zľavou pre každého za 12 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

BIOTIN STAR

Výživový doplnok - vitamín H

Biotin star je výživový doplnok pre podporu nervovej sústavy, psychiky, stavu vlasov, slizníc a pokožky. Biotín je pre vás prospešný, ak chcete mať krásne a husté vlasy, ktoré sa nelámu. Produkt obsahuje vitamíny prospešné pre vlasy. Ak vás trápi padanie vlasov spoľahnite sa na tento produkt, ktorý obsahuje všetky potrebné vitamíny B. Vitamínov skupiny B je veľké množstvo a preto svojím komplexným záberom slúžia nielen ako prípravky na vlasy, ale aj k zachovaniu krásnej pleti. Vaša pleť nebude suchá a popraskaná, a nebude sa na nej objavovať začervenanie. Vaša suchá pokožka bude krásna a pružná.

Biotin je známy ako koenzým R alebo ako vitamín H. Existuje niekoľko foriem biotínu, ale najznámejší je D-biotín, pretože sa vyskytuje prirodzene. Biotín je prirodzenou zložkou potravy, ide o vitamín rozpustný vo vode a pre človeka veľmi dôležitý. Najčastejšie jeho pomenovanie je aj ako vitamín H. Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a metabolizmu makroživín, k správnej činnosti nervovej sústavy, k stabilnej psychickej činnosti, normálnemu stavu vlasov, slizníc a pokožky.

Tým, že je to rozpustný vitamín vo vode, nadbytok biotínu odchádza von z tela močom vylučovacími cestami – v tele sa nekoncentruje.

Je to jeden z vitamínov B. Najznámejší z vitamínov B je vitamín B12, avšak spomínaný biotín je taktiež nazývaný ako vitamín B7.

Výskyt vitamín H v potrave:

vaječný žĺtok,
sója,
pečeň,
jedlé gaštany,
arašidy,
ryža,
ovsené vločky,
materina kašička,
ananás,
maliny,
huby,
fazuľa,
obličky.

​​Je nenahraditeľný pre cievny systém. Prejavy nedostatku:

hypovitaminóza,
prejavuje sa kožnými poruchami,
malátnosťou,
paralýzou končatín,
môže vyvolať zmeny na pokožke a nervovej sústave.

Biotín sa radí do skupiny látok nazývaných ako vitagény – sú látky, ktoré sú pre človeka zdrojom energie, pomáhajú štiepiť tuky, cukry a bielkoviny a napomáhajú tým lepšej energetickej premene. Nedostatok vitamínu B7 sa prejavuje na vzhľade kože, nechtov a vlasov.

Ak máte rozštiepené vlasy a štiepiace sa vlasy odporúčame tento produkt, jeho cena je často stála a výskyt je rozšírený.

Biotín použitie:

pri cukrovke,
pri vypadávaní vlasov,
pri stálej hladine cukru v krvi,
pri vstrebávaní ďalších vitamínov,
zmierňuje svalovú bolesť.

Dávkovanie:

Vitamín B7 nie je pre ľudský organizmus toxický, denná odporúčaná dávka nie je špeciálne stanovená, konzultujte so svojím lekárom. Produkt nie je určený na diagnostiku ani na liečbu.

Obsah balenia: 60 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce