BLAZEI - výživový doplnok

BLAZEI - výživový doplnok

30,90 €

V zľave je od obľúbeného výrobcu Good Nature - tento produkt predávame v úžasnej akcii za 30,90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Good Nature

Trendy od spoločnosti Good Nature - tento artikel musíte mať s extra zľavou za 30,90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Už sa tešíte na svoju objednávku?

BLAZEI - šampión brazilský

Doplnok stravy

Šampion brazílsky je jedlá huba s nasládlou chuťou a mandľovou vôňou, ktorá bola prvýkrát popísaná na konci 19. storočia, kedy sa začala pestovať na východe Spojených štátov. Rozmach jej užívania a pestovania začal po jej znovu ovjavení okolo roku 1970 v Brazílii.

Má priaznivý a preventívny vplyv na množstvo zdravotných porúch a ochorení ako sú diabetes, hyperlipidemia, arterioskleróza, chronická hepatitída a rakovina. Obsahuje niekoľko dôležitých biomolekúl, vrátane polysacharidov, glykoproteínov, antibiotík, triterpenov, ergosterolov a ďalších sekundárnych metabolitov. Horkovodný extrakt, označený ako beta-1,6-glukán-frakcia, preukázal potenciálny protinádorový účinok.

Blazei použitie:

Podpora imunity - napr. u oslabenej imunite, autoimúnnych poruchách, civilizačných ochoreniach, u alergikov (desenzibilizujúci účinok).
Regulácia krvného tlaku a cholesterolu, podpora trávenia - obsahuje vlákninu, nenasýtené mastné kyseliny
Pomáha znížiť hladinu glukózy v krvi pri diabetes.
Podpora zdravých kostí - obsahuje vitamíny B1, B2 a veľké množstvo ergosterolu
Pomáha zvládať nádorové ochorenia - obsiahnuté účinky látky špecificky pomáhajú produkcii cytokinov (interferonu a interleukinu), ktoré sú účinné v boji proti metastázam rakovinových buniek, zvlášť u rakoviny maternice. Ďalej aktivuje makrofágy, NK bunky a T-bunky. Významný prostriedok na zmierňovanie vedľajších účinkov konvenčnej liečby nádorov. Ergosterol, ktorý bol preukázaný v lipidovej frakcii, bol tiež identifikovaný ako potenciálna protinádorovo účinná látka. Obsahuje betaglukány - vďaka vysokému obsahu týchto cenných polysacharidov, ktorých obsahuje viac ako lesklokorka a húževnatec, sa používa v Japonsku ako adaptogénny doplnok ku konvenčnej liečbe rakoviny.Obsahuje tri rôzne betaglukány (1,3-beta-glukán, 1,4-alfa-glukán, 1,3-beta-glukán), minerálne látka, fosfolipidy a chitin. Betaglukány boli v 80.rokoch ako aktívna zložka podporujúca imunitné reakcie organizmu, zvyšujú činnosť LAK buniek ((lymfokininom aktivované zabíjače), tumor infiltrujúcich lymfocytov (TIL), NK buniek, tvorbu lymfocytov T a B, tvorbu granulocytov v kostnej dreni.
Takisto priaznivo pôsobí na zníženie hladiny cukru v krvi, zníženie krvného tlaku, hladiny choleterolu a majú vplyv pri arteroskleróze.

Zloženie 1 tablety:

500mg Brazílsky šampión
Prídavné látky: škrob, maltodextrín, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý.

Obsah: 90 tabliet á 750 mg, každá obsahuje 500 mg biomasy

Dávkovanie: Doporučené denné dávkovanie 2-6 tabliet.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce