C - 2000 Star - vitamín C

C - 2000 Star - vitamín C

15 €

Prvotriedný od originálneho výrobcu Starlife - tento artikel sa na vás teší za úžasnú cenu 15 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Starlife

Veľmi obľúbený produkt od obľúbenej spoločnosti Starlife - tento tovar si môžete objednať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 15 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

C - 2000 STAR

Výživové doplnky - vitamín C

Výživový doplnok C-2000 STAR, ktorý napomáha pri udržaní našej spotreby vitamínov. Ide predovšetkým o vitamín C – približne 80% spotrebuje naše telo. Avšak naše telo si ho nevie vytvoriť samo a tak musí byť do tela privádzané pomocou potravy alebo vo forme výživových doplnkov stravy. Vitamín C sa spája s rôznymi vitamínmi najčastejšie s vitamínom B, B7, B12, vitamín P. Vitamín C a jeho dostupnosť je na veľmi dobrej úrovni. Nájdeme ho v jedle alebo vo výživových doplnkoch, či v samotných tabletách. Prírodný vitamín sa nachádza vo väčšine dostupných produktov či už ovocia, alebo zeleniny. Jeho cena je v lekárňach stabilná. Dá sa nájsť aj v rôznych vitamínových komplexoch, napr. s vitamínom E, vitamínom D, vitamínom K, vitamín A, vitamín B, B3, B5, B12... Často sa nachádza aj v multivitamínových komplexoch. Ak máte problém s nedostatkom pevnosti cievnych stien alebo chrupaviek či dokonca s lámavosťou vlasou, siahnite po komplexe vitamínu C alebo po výživovom doplnku, ktorý zabraňuje rýchlemu a nadmernému vstrebávaniu tohto vzácneho vitamínu. Vysoké dávky vitamínu C sú nebezpečné pre telo.

Vitamín C – významný antioxidant, ktorý zabraňuje pôsobeniu škodlivín a dokáže ochrániť bunky a DNA pred poškodeniami.

Vitamín C alebo kyselina askorbová je vo vode rozpustná látka, živina. Ide o vitamín veľmi potrebný pre život človeka a jeho optimálny vývin. Je citlivý na teplo a vysoko citlivý na oxidáciu.

Zdroje vitamínu C:

šípky,
rakytník,
citrusy (limetka, citrón, pomaranč, grapefruit)
zemiaky,
mrkva,
zeler,
paradajky,
paprika,
papája,
brokolica,
čierna ríbezľa,
jahody,
špenát,
karfiol,
kiwi,
brusnice....

Vitamín C je potrebný pre metabolizmus aminokyselín. Nedostatok vitamínu C sa preto prejavuje menšou pevnosťou cievnej steny, predovšetkým vlásočníc a zvýšenou krvácavosťou. Ďalšie prejavy sú napr. zníženie pevnosti väzivového aparátu zubov a s tým je spojené aj vypadávanie zubov. Podporuje vstrebávanie železa, stimuluje tvorbu bielych krviniek, vývoj kostí, zubov a chrupaviek, podporuje rast.

Výživový doplnok pozitívne pôsobí na fungovanie energetického metabolizmu, to môžeme chápať ako premenu potravy na energiu. Vitamín C je známy aj svojím pôsobením pri znižovaní únavy a vyčerpania a podieľa sa aj na regenerácii redukovanej formy vitamínu E.

Prejavy na organizme:

imunita – vitalita,
zdravé kosti, zuby, chrupavky, vlasy,
pohybový aparát,
nervový systém,
zdravá a elastická pokožka,
energetický metabolizmus,
správne fungovanie zažívania,
antioxidačné účinky,
duševná funkcia,
zdravé cievy,
zníženie únavy...

Dôležité je vedieť, že výživový doplnok obsahujúci vitamín C nie je zdravé užívať v nadmernom množstve, dávkovanie je uvedené v príbalovom letáku alebo priamo na výrobku. Ani po intenzívnom fyzickom výkone sa neodporúča zvyšovať dávku .

Zloženie produktu:

Vitamín C (šípky, kyselina askorbová, askorban sodný)

Dávkovanie: 1-2 tablety denne s jedlom. Produkt nie je náhrada za stravu, nie je určený na diagnostiku alebo prevenciu či určenie choroby. Dodržiavajte dávkovanie, prípadne konzultujte so svojím lekárom či lekárnikom

Obsah balenia: 60 tabliet.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce