Carnosine star - karnozín

Carnosine star - karnozín, Q10, éčka

80 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, populárneho výrobcu Starlife - tento produkt ponúkame za skvelú cenu 80 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Starlife

Veľmi žiadaný produkt, od top výrobcu Starlife - tento artikel je v túto chvíľu po zľave za 80 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

CARNOSINE STAR - koenzým Q10

Výživové doplnky

Carnosine star je výživový doplnok, ktorý podľa vedeckých výskumov rozširuje maximálnu kapacitu buniek pri delení, chráni ich pred oxidáciou DNA, je zberačom voľných radikálov a stabilizátorov membrány, taktiež je aj medzibunkovým tlmičom. Tento produkt je spojením karnozínu, vitamínu E a koenzýmu Q 10. Karnozín sa nachádza v lekárňach v podobe tabliet alebo v predajniach v podobe výživových doplnkov. Poznáme bežný karnozín alebo karnozín extra. Koenzým Q 10 – jeho cena je stabilná a je dostupný vo väčšine predajní.

Jeho účinky a obsah je rôzny – poznáme koenzým Q10 prírodný, koenzým Q10 100 mg, koenzým Q10 60 mg. Poznáme rôznych dodávateľov, predovšetkým v internetových obchodoch. Vitamín E je známy svojimi účinkami na pleť a vlasy. Tento vitamín sa nachádza v spojení s rôznymi vitamínmi a minerálmi – vitamín D, C, A, K... – známe je aj vitamínové centrum. Je to vitamín rozpustný v tukoch.

Karnozín

Karnozín je prírodná látka – biologicky aktívny peptid a je tvorený dvoma aminokyselinami. Najviac sa nachádza v tele, a to predovšetkým v kosterných svaloch, mozgu a srdci. Je označovaný aj ako látka dlhovekosti. Karnozín a jeho cena je stabilná, dá sa nájsť v spojení aj s inými vitamínmi. Známy je aj vitamín E. Takisto aj koenzým Q10 sa nachádza v spojení s inými prospešnými látkami. Jeho cena je závislá od množstva. Je dostupný v rôznych podobách.

Pri jeho vývoji bolo zistené, že má priame vzťahy s funkciami dráždivých tkanív ako sú svaly a mozog.

Koenzým Q10

S rastúcim vekom a hlavne po 20. roku života sa tvorba znižuje, dochádza k značnému úbytku koenzýmu Q10 v organizme, do tohto veku sa koenzým Q10 dodáva a udržuje svoju rovnováhu vďaka potrave, ale aj vlastnou produkciou.Koeným Q1O– ubichinón – je potrebný pre život všetkých druhov buniek. V tele sa syntetizuje z mevalonovovej kyseliny.

Vitamín E

Vitamín E– sa považuje za účinný antioxidant – je známy tým, že ovplyvňuje tvorbu červených krviniek. Zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty a ďalších tkanív. Patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch a v organizme.

Vitamín E v potrave:

olej,
pšeničné klíčky,
maslo,
mlieko,
burské oriešky,
sója,
šalát,
mäso.

​Prejavy nedostatku vitamínu E:

poruchy vstrebávania alebo distribúcie tuku
chronická steatorhea
neurologické problémy
zníženie obranyschopnosti
môže viesť k neplodnosti
môže vyvolať anémiu

​Zloženie výživového doplnku:

Karnozín
vitamín E
Koenzým Q10

​Carnosine star je produkt, ktorý ovplyvňuje antioxidačné procesy a pozitívne pôsobí proti oxidácii DNA.

Dávkovanie: Dodržujte dávkovanie podľa príbalového letáku alebo konzultujte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Odporúčaná dávka- 1 kapsula 2x denne s jedlom.

Výrobok nie je určený na liečbu či diagnostiku. Slúži ako doplnok stravy, nie ako jeho náhrada.

Obsah balenia: 60 tabliet.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce