Carsico - karnitín a koenzým Q10

Carsico - karnitín a koenzým Q10

42 €

Dnes je tu pre vás populárneho výrobcu Starlife - tento artikel musíte mať po zľave za 42 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Starlife

Dnes sme vybrali: značky Starlife - tento tovar si môžete nechať dodať po zlacnenie za 42 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

CARSICO STAR

Výživové doplnky

Carsico star je produkt, ktorý obsahuje koenzým Q10, karnitín, vitamín E. Jeho cena na trhu je stála. Tento produkt je dostupný v internetových obchodoch, ale aj v kamenných predajniach. Tento výživový doplnok pozitívne pôsobí proti oxidácii DNA.

Koenzým Q10

Koenzým Q10– je energetický nutrient, ktorý je potrebný pre život všetkých druhov buniek. Koenzým Q10 má rôzne účinky a nachádza sa v rôznych baleniach. Jeho cena je primeraná. Poznáme koenzým Q10 prírodný, koenzým Q10 100 mg, koenzým Q10 60 mg. Koenzým sa v našom tele syntetizuje z mevalonovej kyseliny – je to jedna z hlavných organických kyselín v živých organizmoch. Tento proces sa spomaľuje postupne s vekom, preto je potrebné podporovať tento proces vyváženou stravou a výživovým doplnkom. Vitamín E – nachádza sa v spojení s rôznymi vitamínmi a minerálmi – predovšetkým vitamín A, C, D, K..... Je známy svojimi účinkami na pleť a vlasy. Je rozpustný v tukoch.Najväčšiu spotrebu koenzýmu Q10 majú orgány s veľkými energetickými stratami. Táto zlúčenina je funkčne podobná väčšine ľudských buniek. Významne prispieva ku konzervácii energie z potravy, ktorú prijímame každý deň. Najviac Q10 obsahuje srdce, pľúce, črevá a teda orgány životne dôležité.

Q10 má dve základné funkcie – slúži ako antioxidant a pomáha pri premenách na membráne pri mitochondrii. Koenzým je z časti syntetizovaný v tele, ale predovšetkým aj v potrave.

Prejavy:

zvyšuje účinnosť antioxidačných vitamínov C a E,
zabraňuje únave,
pôsobí proti stresu,
stimuluje imunitný systém.

​Zdroj v potravinách:

makrely,
losos,
sardinky,
morské produkty,
hovädzie mäso,
srdce,
pečeň,
obličky,
olivový olej,
arašidy,
zelenina, najmä brokolica,
strukoviny,
vajíčka.

​Existuje veľké množstvo druhov toboliek (alebo vitamínu Q10), často rozhoduje c, ale aj samotný výrobca. Je potrebné dodržiavať dávkovanie tohto vitamínu.

Vitamín E

Vitamín E – prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, považuje sa za účinný antioxidant – je známy tým, že ovplyvňuje tvorbu červených krviniek, zúčastňuje sa na obnove svalovej hmoty a ďalších tkanív. Patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch a v organizme. Často sa nachádza spolu s ďalšími vitamínmi.

Vitamín E v potrave:

olej,
pšeničné klíčky,
maslo,
mlieko,
sója,
šalát,
mäso.
poruchy vstrebávania alebo distribúcie tuku,
neurologické problémy,
zníženie obranyschopnosti,
môže viesť k neplodnosti,
môže vyvolať anémiu.

Dávkovanie: 2x 1 kapsula denne. Prečítajte si príbalový leták. Produkt nie je určený na diagnostikovanie, prevenciu alebo na liečbu. Dávkovanie konzultujte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Zloženie: Koenzým Q10, Karnitín, Vitamín E.

Obsah balenia: 60 tabliet.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce