Cell Guard Star- výživový doplnok

Cell Guard Star- výživový doplnok

36 €

Ponuka pre vás: od spoločnosti Starlife - tento artikel je v tento okamih za takmer veľkoobchodnú cenu 36 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Starlife

Perfektný od kvalitnej značky Starlife - tento tovar si môžete zaobstarať s výnimočnou zľavou za 36 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

CELL GUARD

Výživové doplnky

CELL GUARD je výživový doplnok, ktorý pôsobí pri zlepšení kvality imunity, napomáha k správnemu krvnému obehu a srdcovej činnosti. Medzi ďalšie prednosti patrí aj to, že je prospešný pre trávenie, kĺby, kosti, pokožku, činnosť mozgu – ide predovšetkým o koncentráciu a lepšiu pamäť. Má antioxidačné účinky. Je cenovo dostupný a nachádza sa nielen v internetových obchodoch, ale aj v kamenných predajniach.

Cell Gurad STAR - hlavné zložky:

CELL GUARD je kombinovaná formula s vysokým množstvom účinných antioxidantov, látok, ktoré ničia nestabilné kyslíkové molekuly, nazývané aj voľné radikály. Vitamín C – je cenovo dostupný a nachádza sa v kombinácii s inými vitamínmi a minerálmi, predovšetkým s vitamínom D, E, K, B3, zinok.... Réva vínna je známa aj v spojení s viničom hroznorodým. Ginko môžeme nájsť v rôznych podobách – ako čaj, tabletky – známe je ginko dvojlaločné. Cena je najnižšia pri čaji, avšak aj pri ostatných podobách je cena primeraná. Ginkgo biloba je známe hlavne ako strom, jeho účinky sú rôzne. Vitamín E – je známy svojimi účinkami na pleť a vlasy. Je to vitamín rozpustný v tukoch. Spája sa s vitamínmi a minerálmi tak ako vitamín C – môže v spojení vytvárať vitamínové centrum.

Vitamín C

Vitamín C – pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom, často sa spája s ďalšími vitamínmi, tvoria neoddeliteľný komplex potrebný pre telo. Podporuje tvorbu kolagénu – je dôležitý pre správne fungovanie ciev, srdca, pľúc a čriev. Napomáha k udržaniu optimálnej funkcie kostí, chrupaviek, pokožky, nervovej sústavy, ďasien a zubov. Zvyšuje vstrebávanie železa, prispieva k ochrane buniek. Zabraňuje pri poškodení buniek a ich častí škodlivinami.

Zdroje vitamínu C:

šípky,
rakytník,
citrusy,
zemiaky,
mrkva,
paradajky,
paprika,
brokolica,
čierna ríbezľa,
jahody,
špenát,
karfiol,
kiwi,
brusnice....

Vitamín C je potrebný pre metabolizmus aminokyselín. Nedostatok sa prejavuje menšou pevnosťou cievnej steny, znížením pevnosti väzivového aparátu a zubov.

Podieľa sa pri regenerácii redukovanej formy vitamínu E. Vitamíny a prospešné látky podporujú organizmus a jeho imunitný systém obzvlášť pri náročnej a stresujúcej práci. Pomáha zlepšovať výkonnosť – čo je veľmi dôležité hlavne pre športovcov počas najväčšej záťaže.

Kurkuma

má veľmi rozsiahle blahodarné pôsobenie v ľudskom tele. Pomáha udržiavať stabilnú a optimálnu funkciu rôznych orgánov – v tomto prípade predovšetkým pečene a čriev. Podporuje zažívanie pri strave obsahujúcej predovšetkým bielkoviny a tuky. Priaznivo ovplyvňuje srdcovú činnosť a krvný obeh, podporuje produkciu a distribúciu krvi a hlavne jej kvalitu.

Dávkovanie:

1 tableta 2x denne. Dodržiavajte dávkovanie uvedenom v príbalovom letáku, konzultujte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Výživový doplnok nie je určený na diagnostikovanie, prevenciu a liečbu.

Zloženie: Kurkuma pravá, extrakt zo zrniek vínnej révy, vitamín C a E, beta karotén, borovica čierna.

Obsah balenia: 60 tabliet.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce