Centaury - zemežlč - bachové kvapky

Centaury - zemežlč - bachové kvapky

10,50 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od kvalitnej značky A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt dodávame s výnimočnou zľavou za 10,50 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Prestížny s preslávenou značkou A. Nelson&Co.Ltd - tento artikel musíte mať s výnimočnou zľavou za 10,50 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Centaury - Zemežlč lekárska (Centaurium umbellatum)

Bachove kvapky 20 ml

Centaury je pre ľudí, ktorí len ťažko hovoria „nie“. Nechávajú sa často využívať alebo dokonca komandovať druhými. Zvyčajne pripadajú ľuďom nesmelí, plachí a tichí, s malou silou vôle. To môže viesť až tak ďaleko, že pokorne nesú vôľu iných, i keď k tomu nie je žiaden pravý dôvod. Aj keď sú sami nespokojní, potlačia radšej svoje prianie alebo i povolanie, aby nemuseli riskovať konfrontáciu. Úzkostlivo vykonávajú veci „správne“, sú ľahko ovplyvniteľní inými. Sú využívaní ostatnými a bez schopnosti obhájiť seba samého, čo vedie k tendencii strácať energiu a rýchlo sa unaviť.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Centaury

prejavuje sa v ľuďoch tak, že radi a nenápadne robia niečo pre druhých bez potláčania svojich vlastných potrieb. Vedia vyjadriť a obhájiť svoje vlastné názory a dobre vychádzať s ostatnými ľuďmi. Čo je však najdôležitejšie: spoznaním vlastných prianí a potrieb vedie s rozhodnosťou a energiou nasledovať vlastnú životnú cestu, nezávisle na mienke a názoroch iných.

Centaury v skratke:

Pomáha zvládnuť: sebapopieranie, sebaobetovanie, prílišnú prispôsobivosť, slabú vôľu, poníženosť, prehnané reakcie na potreby druhých, neschopnosť povedať nie i požiadať o pomoc
Pozitívne TP: spoznanie vlastnej individuality, sebaurčenie, schopnosť ohraničiť sa, asertivita, sila presadiť sa, rozvoj vôle a duševný rast

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce