Cerato - bachove kvapky

Cerato - bachove kvapky

10,50 €

Urobte si radosť: originálne od labelu A. Nelson&Co.Ltd - tento hit získate za jedinečnú cenu 10,50 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Hit poslednej doby, od top výrobcu A. Nelson&Co.Ltd - tento tovar si môžete nechať poslať za jedinečnú cenu 10,50 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Cerato - Rohoblizník (Ceratostigma willmottiana

Bachova kvetová esencia 20 ml

Cerato je vhodný pre ľudí, ktorí nedôverujú pri rozhodovaniu svojmu vlastnému úsudku. Aj keď poznajú svoje vlastné prianie a potreby a majú plno vnútornej múdrosti a intuitívnych schopností, neustále hľadajú cudzie rady a schválenia. Nechávajú sa tak viesť radami iných namiesto toho, aby dôverovali vlastnej mienke. Keď sú chorí, tak na doporučenie iných vyskúšajú všetky možné formy terapie.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Cerato

je vidieť u ľudí, ktorí dôverujú svojej vlastnej vnútornej pravde, intuícií a nasledujú ju. Sú nenápadným spôsobom istí a rozhodní, nachádzajú svoju pravú životnú cestu a nasledujú ju s radosťou.

Cerato v skratke:

Pomáha zvládnuť: ľahkú ovplyvniteľnosť a napodobovanie druhých, nedôveru vo vlastnú intuíciu, pochybnosti o svojich úsudkoch, závislosť na názoroch iných ľudí
Pozitívny TP: vnútorná istota, rozvinutie intuície, dôvera vo vlastnú múdrosť a vlastné rozhodnutie, spoznanie svojej individuálnej a kolektívnej úlohy, nezávislosť na iných

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce