Chlorella Regeneračný krém 50 ml

Chlorella Regeneračný krém 50 ml

5,95 €

Jedinečná ponuka, čo berieme od značky Chlorella Centrum - tento produkt dodávame s úžasnou cenovkou 5,95 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Chlorella Centrum

Jedinečná ponuka, od producenta Chlorella Centrum - tento hit môžete zohnať pri časovo obmedzenej akcii za 5,95 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. No a to sa jednoducho oplatí.

Chlorella regeneračný krém s CFG

Chlorella Cosmetics

Chlorella Cosmetics sú kozmetické prípravky, ich účinnou zložkou je CGF (Chlorella Growth Factor = Chlorella rastový faktor), extrakt zo sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa. CGF podporuje regeneráciu tkanív. Významne zvyšuje schopnosť delenia a rastu samotných buniek, takže je vhodným prípravkom pre regeneráciu tela po liečebnom zákroku akýmkoľvek žiarením, ďalej sa významne ako významná podpora pri liečbe ochorení kože, predovšetkým:

ekzém
popáleniny.
vredy
íné ťažko hojacie rany

Chlorella riasa

Chlorella Cosmetics využíva blahodarné účinky riasy Chlorella k vonkajšiemu použitiu. Prípravky obsahujú len vyváženú kombináciu aminokyselín, minerálov a vitamínov a ďalších prírodných látok. Chlorella Cosmetics má vyvážené pH. Úspešne je tiež CGF používaný pri povrchovom ošetrení rán, kedy dochádza k ich rýchlejšiemu zaceleniu.

Obsah: 50ml

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce