Chlorella vlasový šampón s CGF

Chlorella vlasový šampón s CGF

3,29 €

Obľúbený produkt s trendy značkou Chlorella Centrum - tento tovar si môžete objednať za perfektnú cenu 3,29 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Chlorella Centrum

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od firmy Chlorella Centrum - tento produkt ponúkame výhodne za 3,29 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Chlorella vlasový šampón s CGF

Prírodná kozmetika

Chlorella Cosmetics

Chlorella Cosmetics sú kozmetické prípravky, ich účinnou zložkou je CGF (Chlorella Growth Factor = Chlorella rastový faktor), extrakt zo sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa. CGF podporuje regeneráciu tkanív. Významne zvyšuje schopnosť delenia a rastu samotných buniek, takže je vhodným prípravkom pre regeneráciu tela po liečebnom zákroku akýmkoľvek žiarením, ďalej sa uplatňuje ako významná podpora pri liečbe ochorení kože, predovšetkým:

ekzémy
popáleniny
vredy
hojenie rán

Chlorella pyrenoidosa

Úspešne je tiež CGF používaný pri povrchovom ošetrení rán, kedy dochádza k ich rýchlejšiemu zaceleniu.Chlorella Cosmetics využíva blahodarné účinky riasy Chlorella k vonkajšiemu použitiu. Prípravky obsahujú len vyváženú kombináciu aminokyselín, minerálov a vitamínov a ďalších prírodných látok. Chlorella Cosmetics má vyvážené pH.Objem: 200ml

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce