Cla 1000 Star

Cla 1000 Star

30 €

No tak toto je gól: kvalitné značky Starlife - tento tovar zakúpite pri časovo obmedzenej akcii za 30 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Starlife

Práve je za dobrú cenu od populárnej značky Starlife - tento hit nájdete pri likvidácii skladu za neprekonateľných 30 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Vy tak neplatíte nič naviac!

CLA 1000 STAR

Kyselina linolová

CLA 1000 je kyselina linolová pochádzajúca zo svetlice farbiarskej a patrí medzi zdravé tuky. Svojimi unikátnymi vlastnosťami sa zaraďuje medzi spaľovače tukov. V spoločnosti je známa i ako potenciálny liek proti obezite, predovšetkým od doby, kedy sa zvýšila miera obéznych až morbídne obéznych ľudí a teda sa obezita stala civilizačnou chorobou.

Zloženie:

CLA – 75-82% konjugovaná kyselina linolová – patrí medzi zdravé tuky a patrí medzi omega-6 mastné kyseliny. Vo väčšej miere sa nachádza v rastlinných olejoch. Prirodzene sa vyskytuje v hovädzom a jahňacom mäse, mliečnych výrobkoch, avšak nesprávnym kŕmením zvierat sa jej hladina zníži až o 60%. CLA konjugovaná kyselina linolová má najvyšší obsah v produktoch zvierat, ktoré mali voľný pohyb po pastvinách a boli kŕmené prirodzenou potravou a nie umelými krmivami. Vedci dokázali, že jej úbytok v potrave má vplyv na vznik civilizačných chorôb, ako rakovina, kardiovaskulárne choroby a obezita. V prvom rade je CLA braná ako spaľovač tukov. Zvláštnou vlastnosťou a zároveň jej unikátnosťou je, že zabraňuje opätovnému ukladaniu tukov a je pre ňu charakteristické nočné odbúravanie tukov. Tým, že zabraňuje opätovnému ukladaniu tukov a podporuje tvorbu svalovej hmoty, zvyšuje energetický metabolizmus a teda väčší výdaj energie.

CLA 1000 vplýva na:

odbúravanie tukov
tlmenie chuti na jedlo
rýchlosť metabolizmu
spaľovanie tukov a zároveň zabraňuje ich následnému ukladaniu
spevňovanie svalov
rast svalovej hmoty
zlepšenie kondície a výkonu
zníženie hladiny cholesterolu
ochranu pred vznikom nádorov prsníka, kože a žalúdka
zlepšuje hladinu glukózy u diabetikov II. Typu
obranyschopnosť organizmu
regeneráciu organizmu

CLA 1000 vďaka kyseline linolovej efektívne bráni ďalšiemu ukladaniu tukov zo stravy, pomáha spaľovať nadbytočné tuky v tele a zároveň napomáha pri raste svalovej hmoty. Ideálne pre ľudí, ktorí cvičia za účelom schudnutia nedochádza u nich k úbytku svalovej hmoty.

Kyselina linolová sa radí medzi zdravé tuky a nachádza sa aj v bežných potravinách. Antioxidačné účinky vplývajú na imunitný systém a tým chráni organizmus pred ochoreniami a tiež pred rakovinotvorným bujnením. CLA 1000 chráni predovšetkým pred vznikom nádoru prsníka, kože a žalúdka.

Určený pre:

športovcov
obéznych ľudí snažiacich sa zbaviť nadbytočnej hmotnostiľudí, ktorí sa zameriavajú na rast svalov
ľudí, ktorým chýba vo väčšej miere v strave

Dávkovanie: 2 kapsuly ráno a večer

Upozornenie: Skladujte v dobre uzavretom obale, suchom prostredí. Nevystavujte priamemu slnku. Uchovajte mimo dosahu detí. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Nie je to náhrada rozmanitej stravy.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce