Clematis - Plamienok plotný 20 ml - bachove kvapky

Clematis - Plamienok plotný 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

No a toto chcete: od obľúbenej spoločnosti A. Nelson&Co.Ltd - tento tovar si môžete zaobstarať za mimoriadne nízku cenu 10,50 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Akostný s osvedčenou značkou A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt doručujeme extra lacno za 10,50 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Clematis - Plamienok plotný (Clematis vitalba)

Bachova kvetova esencia 20 ml - bachove kvapky

Clematis je vhodný pre ľudí, ktorí žijú vo svojom vlastnom svete, nemajú záujem o realitu a len ťažko žijú v prítomnosti. Títo ľudia nie sú v skutočnosti šťastní a túžia po lepších časoch, ale nie sú aktívni, aby ich uskutočnili. Ich zlá pamäť im nedovoľuje venovať sa detailom. Majú sklony k nedostatku vitality a energie. Budia dojem duševnej neprítomnosti. Uprednostňujú samotu a vyhýbajú sa konfrontáciám tým, že sa stiahnu do seba. V čase choroby nevyvíjajú žiadne úsilie, aby sa uzdravili. Nedostatočná koncentrácia a duševná neprítomnosť môžu viesť k častým nehodám.

Deti typu Clematis sa len ťažko koncentrujú. Pramení to z toho, že majú väčší sklon k dennému sneniu než nedostatok schopností.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Clematis

– u človeka sa objaví živý záujem o okolitý svet a životná radosť. Vedomie reality a prítomného okamihu vychádza z vnútorného zamerania sa na cieľ, že prítomnosť vytvára budúcnosť. Cez pevné zakotvenie v reálnom svete môžu dobre kontrolovať svoje myšlienkové pochody a koncentráciu.

Clematis v skratke:

Pomáha zvládnuť: ľahostajnosť, duševnú neprítomnosť, zasnenosť, útek pred realitou, nedostatočný záujem o život, spavosť, sklon k mdlobám, stavanie vzdušných zámkov, zlú pamäť
Pozitívny TP: žitie v realite, sviežosť, vitalita, motivácia, záujem o každodenný život, schopnosť koncentrovať sa, sebadisciplína, praktickosť, kreativita, produktivita u umelcov

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce