Coffee Reishi 150g - 60 porcii

Coffee Reishi 150g - 60 porcii

22,72 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza kvalitné značky KLAS - tento artikel nakupujte v akcii za 22,72 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

KLAS

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza s pečaťou kvality KLAS - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v akcii za 22,72 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Coffee Reishi 150g - 60 porcii

Reishi

Huba Reishi použitie v našej káve je špeciálna zmes pestovaná v Ázii a nijako neovplyvňuje vôňu ani chuť kávy. Používame Reishi iba tej najvyššej kvality.

Použitá instantná káva je pôvodom z Južnej Ameriky, z Brazílie. Výrobca má plantáže po celej zemi, predovšetkým v západnej hornatej časti, kde se káva pestuje vo vyšších nadmorských výškach. Je zložená z 60% arabiky a 40% robusty, robusta predovšetkým doplňuje našu kávu vyváženou chuťou, i keď pri instantnej káve nie je pomer taký dôležitý ako pri káve zrnkovej. Coffee KLAS má pH 4,5 – 5,5 s obsahom kofeínu min. 2%, je bez konzervantov, umelých dochucovadiel a farbív, sušená mrazením , má výbornú chuť, so špecifickou výraznou arómou.

Prečo uvádzame pri extraktoch z húb percento polysacharidov?

Polysacharidy patria medzi najdôležitejšie zložky medicinálných húb. Iba pri vysoko kvalitných extraktov z húb je uvádzaný obsah polysacharidov podľa štandartu, a aby nedošlo ku zmene prírodného účinku huby, musia sa extrakty vyrábať s koncentráciou polysacharidov aspoň v rozmedzí 20 až 30 %. Percento polysacharidov je velmi dôležité, pretože komplexy polysacharidov patria k hlavným účinným látkam, kvôli ktorým ľudia medicinálne huby používajú.

Zloženie:

92% instantná káva (Kolumbijská, sušená rozprašovaním)
8% reishi extrakt (Ganoderma)

Balenie: 150g - 60 porcii Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce