Colostrum Klas

Colostrum Klas

22,72 €

Trendy od KLAS - tento produkt obchodujeme extra výhodne za 22,72 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

KLAS

Trhom osvedčený produkt, so známou značkou KLAS - tento produkt doručujeme za vynikajúcu cenu 22,72 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

COLOSTRUM KLAS

Výživové doplnky Klas

Bovinné kolostrum

Bovinné colostrum (kolostrum) zvané aj mledzivo je prvé mlieko, tvoriace sa v mliečnej žľaze matky tesne pred pôrodom. Jeho produkcia trvá maximálne štyri dni po pôrode. Ľudskí novorodenci dostávajú kolostrum od svojich matiek počas prvých hodín po narodení.

Colostrum (kolostrum) je bohaté na mimoriadne cenné látky – poskytuje živiny a protilátky vo vysoko koncentrovanom malom množstve a tým vytvára základ celoživotnej imunity.

Mledzivo alebo kolostrum Klas je rovnako bohaté na imunoglobulín, laktoferín, obsahuje rastové látky a antimikrobiálne faktory. To všetko podporuje rast tkanív, imunitné funkcie a správne fungovanie tráviaceho traktu.

Colostrum účinky:

colostrum má silné antibakteriálne, protiplesňové, antivírusové schopnosti – zastavuje rast patogénov – baktérie, vírusy a iné
predchádza alebo zmierňuje rôzne ochorenia u novorodencov, detí a dospelých
posilňuje imunitu – práve poruchy súvisiace s imunitou sú jednou z hlavných príčin chorobnosti; laktoferín zvyšuje imunitnú obranu tela proti patogénom
imunoglobulíny a laktoferín nachádzajúce sa v mledzive budujú prirodzenú imunitu u novorodencov
znižuje zápal – vysoké množstvo laktoferínu pomáha znižovať prozápalový cytokín
podporuje zdravie čriev – laktoferín pôsobí ako prebiotikum a stimuluje rast dobrých baktérií v čreve, ako sú laktobacily a bifidobaktérie. Podporuje rast buniek v črevách a upokojuje podráždené črevá

Imunoglobulíny

Imunoglobulíny – protilátky – sú látky tvorené z ľudskej plazmy, pomáhajúce imunitnému systému. Sú nevyhnutné pre pasívnu imunitu novorodencov.

Imunoglobulíny rozpoznávajú, viažu a ničia baktérie, vírusy a antigény – telo produkuje protilátky na potlačenie antigénov. Keď sa antigén neskôr dostane do tela, organizmus okamžite stimuluje produkciu identických protilátok.

Imunoglobulín IgG

IgG je najčastejším typom protilátky, nachádza sa vo všetkých telesných tekutinách a chráni pred bakteriálnymi a vírusovými ochoreniami.

Funkciou IgG je ochrana imunitného systému. V organizme sa vyskytuje v najväčšom množstve, tvorí asi 75 – 80 % protilátok v ľudskej krvi. Má väzby pre antigén, ktorý sa viaže na vírusy, baktérie, toxíny a huby.

Laktoferín

Je glykoproteín viažuci železo, uľahčuje jeho absorpciu a chráni organizmus pred škodlivými mikroorganizmami.

Dávkovanie:Dospelí 2 – 3 kapsule 2 × denne, deti 1 – 2 kapsule 2 × denne.

Upozornenie: Nie je povolené pre športovcov. Nevhodný pre deti do 3rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v dobre uzavretom obale, suchom prostredí. Nevystavujte priamemu slnku. Uchovajte mimo dosahu detí. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Nie je to náhrada rozmanitej stravy.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Zloženie : Bovinné colostrum, želatínová kapsula. 50 % proteinov, 30% IgG

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce