Colplustabs

Colplustabs

22 €

Neodoláte: od obľúbeného výrobcu FINCLUB - tento artikel musíte mať v hustej akciu za 22 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Váš obľúbený tovar, s akostnou značkou FINCLUB - tento tovar si môžete zaobstarať s unikátnou zľavou za 22 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Colplustabs - Inulín a výťažky z bylín na trávenie

Výživové doplnky

Colplustabs obsahuje výťažky zo žihľavy, púpavy, brezy a petržlenu. Tieto byliny priaznivo pôsobia na trávenie a obličky. Produkt je obohatený o inulín, ktorý napomáha rastu zdravej črevnej mikroflóry, podporuje trávenie a vyprázdňovanie.fin Colplustabs obsahuje cielenú kombináciu účinných látok, ktoré ovplyvňujú väčšinu bežných tráviacich problémov, vrátane zápchy, nadúvania či nevoľnosti po jedle. Pôsobí protizápalovo a má výrazný prečisťujúci vplyv na obličky a močové cesty. Obsahuje výťažky zo žihľavy, púpavy, brezy, petržlenu a inulín. Žihľava je výživná bylina, podporuje trávenie, pôsobí močopudne, je vhodná pri zápaloch močových ciest. Púpava zlepšuje činnosť obličiek, čriev, užíva sa pri problémoch s pečeňou, žlčníkom, obličkami i kĺbmi, je považovaná za čistič krvi. Brezové listy mierne odvodňujú, prispievajú k udržaniu vyrovnaného krvného tlaku, ovplyvňujú dobrú kvalitu a vzhľad kože. Inulín zlepšuje vyprázdňovanie a podporuje rast zdravej črevnej flóry. Petržlen pomáha uvolniť svalové kŕče (i črevné) a má diuretický efekt.

Kedy fin Colplustabs pomáha:

pri bežných tráviacich problémoch, pri zápche, nadúvaní, nevoľnosti po jedle
je vhodný pri problémoch s pečeňou a žlčníkom
prečisťuje tráviace i močové ústrojenstvo
podporuje trávenie, zlepšuje metabolizmus, pôsobí protizápalovo
odporúča sa pri funkčných i cestovateľských hnačkách, pri reumatických problémoch

Z článku MUDr. Jiřího Matušku:

Dnešný spôsob života, stres i nevhodná strava vedú k nárastu porúch trávenia. Preto niet divu, že trávenie a tráviace problémy sú jedny z najčastejších dôvodov, pre ktoré vyhľadávame lekára. Bežná strava obsahuje značné množstvo cukrov a tukov, len rozumne uvažujúci ľudia sa snažia vyhýbať konzervovaným potravinám a konzumovať dostatok vlákniny, ktorá pôsobí ako ochrana tráviaceho ústrojenstva. Dobrou podporou v takejto snahe je podávanie potravinových doplnkov. Jedným z nich je aj tohtoročná novinka - fin Colplustabs. Obsahuje vyváženú kombináciu účinných látok, ktorú s použitím starých liekopisov zostavili experti z Hankintatukku.

Balenie: 180 tabliet

Dávkovanie:

3 tablety 2 x denne, pred jedlom a dostatočne zapiťJedna tableta obsahuje: 155 mg extraktu žihľavy, 90 mg púpavového extraktu, 90 mg brezového extraktu, 65 mg petržlenového extraktu, 90 mg inulínuVýživový doplnok nie je určený deťom do 3 rokov.

Parametre:

Výrobok je možné používať počas celého roka a je vhodný pre všetky kategórie užívateľov (prípadne s výnimkou uvedenou v popise vyššie). Výživový doplnok je hlavne vhodný pre nižšie uvedené kategórie užívateľov a ročné obdobie.

Najmä pre: Muži, Seniori, ŽenyObdobie kúry: Jar, Jeseň, Leto, ZimaObsahuje látku: extrakt zo žihľavy, inulín (z čakanky), petržlenový extrakt, púpavový extrakt

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce