Crab Apple - Jabloň planá 20 ml - bachove kvapky

Crab Apple - Jabloň planá 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

V akcii je práve teraz s akostnou značkou A. Nelson&Co.Ltd - tento tovar si môžete zakúpiť v neopakovateľnej akcii za 10,50 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Limitovaná edícia produktu od obľúbenej značky A. Nelson&Co.Ltd - tento tovar si môžete nechať doručiť vo zľavové akciu za 10,50 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Crab Apple - Jabloň planá (Malus pumila)

Bachova kvetova esencia 20 ml - bachove kvapky

Crab Apple je „čistiacim prostriedkom“ pre dušu a telo a doporučuje sa ľuďom, ktorí majú vnútorný alebo vonkajší pocit nečistoty. Môže sa jednať aj o prehnaný zmysel pre čistotu a poriadok alebo nutkavú fixáciu na hygienu a maličkosti.

Crap Apple je skvelým pomocníkom u ľudí, ktorí sa cítia trápne za nepríjemné telesné symptómy, akými sú kožné výražky alebo výtoky. Pri kožných vyrážkach sa môže Crap Apple užívať aj zvonku: ako lotion (niekoľko kvapiek do vody), ako zábal alebo sa môže pridať do kúpeľa (10 kvapiek).

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Crab Apple

– človek získa pozitívny pohľad na seba samého a vlastné telo i napriek jeho nedokonalostiam. Takto získaný pozitívny obraz seba samého vedie k trpezlivému vnímaniu vlastného vzhľadu i okolia.

Crab Apple v skratke:

Pomáha zvládnuť: pocit, že som nečistý, hriešny, puntičkárstvo, prílišná snaha o čistotu, veľké nároky na seba, sebanenávisť, sebapoškodzovanie, nespokojnosť so svojím vzhľadom, strach z baktérií, vírusov a chorôb, problémy so sexualitou
Pozitívny TP: láska k sebe samému, veľkorysosť, sebaúcta, prijatie svojho zovňajšku, akceptovanie ľudskej nedokonalosti, čistenie na všetkých úrovniach, prebudenie vlastných liečivých síl

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce