Cran urin super forte - brusnice

Cran urin super forte - brusnice

10,74 €

Trendy od kvalitného výrobcu Barnys - tento tovar si môžete kúpiť s VIP zľavou pre každého za 10,74 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Barnys

V akcii je práve teraz od populárnej značky Barnys - tento artikel musíte mať pri časovo obmedzenej akcii za 10,74 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 79€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Barny´s Cran-Urin Super Forte

Kanadské brusnice

Bojujete so zápalom alebo infekciou močových ciest? Účinná doplnková terapia môže mať charakter najsilnejších extraktov z kanadských brusníc. V kombinácii s prospešnými látkami vitamínu H efektívne podporíte správnu funkciu močových ciest.

Močové cesty

Ľudské telo sa zbavuje odpadového materiálu, toxínov a rôznych iných škodlivín pomocou pľúc, kože, čriev a v neposlednom rade aj činnosťou močových ciest. Močový trakt pozostáva z obličiek, močovodov, močového mechúra, zvierača a močovej rúry.

Obličky

Obličky sú umiestnené v bedrovej oblasti. Ich základná funkčná vlastnosť spočíva vo filtrácii škodlivých látok z krvi. Najväčšie riziko vzniku infekcie sa odvodzuje od nesprávnej činnosti močovodov. Svalovinou v ich stene sa majú zabezpečiť pravidelné sťahy, a tak aj jednosmerný tok moču. Ten má pretekať smerom k mechúru. Ak pri tom dôjde k stagnácii, alebo sa moč dostáva spätne do obličiek, značne sa zvyšuje riziko infekčných ochorení.

Infekcie močových ciest sa delia na infekcie horných a dolných močových ciest.

Pri infekciách horných močových ciest sú najrizikovejším orgánom práve obličky.
Pri zápaloch dolných močových ciest je okrem močového mechúra ohrozená aj oblasť mužského genitáliu. Vtedy najčastejšie dochádza k zápalovým ochoreniam semenníkov či predkožkového vaku.

Brusnice

Vhodnou alternatívnou liečbou pri infekciách močových ciest sú brusnice v podobe tých najkvalitnejších výživových doplnkov, alebo ako čerstvé a nutrične bohaté plody. Ich výživnú silu poznalo už pred stovkami rokov aj pôvodné americké obyvateľstvo. Brusnicové bobule používali Indiáni na účinné a rýchle hojenie rán. Brusnice im pomáhali aj pri zmierňovaní bolesti a zápalov.

Brusnice obsahujú mnoho podporných látok, vďaka ktorým organizmus účinne predchádza infekciám močových ciest. To je ich prioritná schopnosť, ktorá sa vyzdvihuje práve vysokým obsahom proantokyanidínov (PAC). Tie najúčinnejšie extrakty z kanadských brusníc obsahujú vysoký podiel PAC. Ide o organické zlúčeniny s priaznivým vplyvom na kyslosť prostredia v močových cestách. Pri výrobnom procese výživných produktov s obsahom kanadských brusníc treba zachovať čo najväčší podiel nutričných látok. Dôležitá je teda šetrná forma spracovania a zber brusníc výlučne triedy A v maximálnom vrchole zrelosti.

Kanadská brusnica

Kľuka veľkoplodá, teda iným názvom aj kanadská brusnica prináša tieto zdravotné výhody pre ľudský organizmus:
Pôsobí protizápalovo a diureticky. Zvyšuje vylučovanie moču a zbavuje ho nepríjemného zápachu.
Využíva sa pri liečbe porúch spojených s únikom moču
Podporuje vznik ochrannej vrstvy na povrchu močových ciest. Tak sa účinnejšie zabráni usadzovaniu baktérií po ich stenách
Má silné antioxidačné účinky
Podporuje správnu činnosť srdcovo-cievneho systému
Upravuje hladinu cukru v krvi
Obsahuje vysoký podiel bioflavonoidov, vlákniny, horčíka, vápnika a draslíka
Proantokyanidíny (PAC) sú najsilnejšie proti množeniu baktérií v sústave močových ciest

V kombinácii s vitamínom H (biotín) dochádza k efektívnejšiemu štiepeniu tukov, cukrov a bielkovín v organizme. Zlepšuje sa tak látková výmena a normalizuje hladina cukru v krvi. Je účinným vitamínom krásy. Priaznivo vplýva na kvalitu vlasov, nechtov a pokožky. Zmierňuje bolesť a pôsobí protizápalovo.

Zloženie:

V 1 kapsule je obsiahnutých 500mg brusnicového extraktu a vitamín H 12 mcg

Dávkovanie:

Pre dospelých 2 kapsuly užiť rano a 2 kapsuly večer, štvrtý a siedmy deň sa užíva 1 kapsula 2x denne, pri dlhodobejšom užívaní 1 kapsula 1x za deň. Pre deti od 3 rokov 1-2 kapsuly denne. Denná dávka sa nesmie presiahnúť.

Balenie: 20 kapsul

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce