Creamax Forte - kreatin

Creamax Forte - kreatin

27,36 €

Veľmi obľúbený produkt s akostnou značkou Aone Nutrition - tento produkt predávame za skvelú cenu 27,36 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Aone Nutrition

Dnes je tu pre vás od známej značky Aone Nutrition - tento artikel sa na vás teší v jedinečnej akcii za 27,36 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

CreaMax Forte

Kreatin

V progresívnych výživových doplnkoch na cvičenie ako účinná látka často pôsobí kreatín. Športovci ho užívajú niekedy aj bez základných informácií o účinkoch a celkovom pôsobení na ľudský organizmus. Kreatínové formulácie vyvinuté pre silové a bežecké športy sú zdravou a účinnou voľbou, ako telu poskytnúť bohatý zdroj energie a výživu pre svaly. Kreatín je aminokyselina, ktorá sa v tele tvorí z glycínu, arginínu a metionínu. Syntéza prebieha v pečeni, obličkách a v podžalúdkovej žľaze. Kreatín poskytuje energiu pre svaly, respektíve pre svalové kontrakcie. Chemická energia sa získava z adenozíntrifosfátu a jeho rôznych procesov opätovnej obnovy. Pri intenzívnej športovej záťaži dochádza k prudkému poklesu ATP vo svaloch. Resyntéza môže prebiehať prostredníctvom kreatínu.

Kreatín poskytuje svalovým bunkám aj dostatočné zásoby vody. Tým svaly hydratuje a priaznivo pôsobí na rast a zväčšovanie objemu svalov. Dostatočný podiel kreatínu v tele podporuje anabolické procesy a zvyšuje kondíciu športovcov pri rôznych fitness alebo bodybuilding cvičeniach. Kreatín je prospešným vitamínom na cvičenie pre rast a regeneráciu svalov a na neskorší nástup únavy a nepríjemných svalových bolestí.

Ribóza

Kreatínové formulácie na zefektívnenie športových výkonov obsahujú množstvo účinných látok a vitamínov. Jednou z hlavných zložiek je aj ribóza. Ribóza patrí k sacharidom, respektíve jednoduchým cukrom, ktoré v kombinácii s kreatínom vytvárajú lepšie podmienky na zahájenie náročných športových tréningov. Ribóza má priaznivé účinky na funkciu a činnosť srdca. Je výživovým doplnkom aj pre pacientov s problémom koronárnych artérií. Ribóza napomáha zaťaženému svalstvu po tréningu predchádzať kŕčom a stuhnutiu. Užívanie ribózy sa neodporúča diabetickým pacientom.

Ribóza účinne vplýva na tvorbu inozínu ako obľúbeného doplnku pre rast svalov a regeneráciu:

Inozín je prírodná zlúčenina, pre vznik ktorej je nevyhnutný hypoxantín a ribóza
Odporúčané množstvo pred tréningom je 10 mg na 1 kg z celkovej hmotnosti športovca
Je účinným zdrojom energie
Zlepšuje svalový výkon
Priaznivo vplýva na zásobovanie svalov kyslíkom
Je vhodnou výživovou formuláciou pre vytrvalostné a silové športy
Zlepšuje činnosť srdca
Ako účinný spaľovač tukov pôsobí v kombinácii s karnitínom a glutamínom

Komplexné zloženie kreatínových doplnkov na cvičenie obsahuje často aj účinný D-pinitol a kolagénové bielkoviny.Kolagénové bielkoviny sú základnými stavebnými zložkami pre kosti, cievy a kĺby. Majú vysoký podiel bielkovín a podporujú zväčšovanie objemu svalov.

D-pinitol:

Ovplyvňuje metabolizmus glukózy
Podporuje absorpciu kreatínu, a to aj bez pôsobenia jednoduchých cukrov
Patrí k moderným predtréningovým formuláciám na zlepšenie výkonu
Odďaľuje nástup svalovej únavy
Priaznivo ovplyvňuje nárast a udržiavanie svalovej hmoty
Je účinným regeneračným doplnkom na zotavenie organizmu po fyzickej záťaži
Podporuje ukladanie glykogénu
Zabezpečuje optimálnu hladinu cukru v krvi
Ani tento výživový doplnok pre športovcov nie je náhradou zdravej a vyváženej stravy
Je ideálnou voľbou pre športovcov v silových a vytrvalostných športoch

Dávkovanie:

Denná davka - 2 kapsule pol hodinu pre výkonom a 2 kapsule počas výkonu

Balenie: 200 kapsúl

Zloženie:

kreatín monohydrát, ribóza, inozín, kolagénový proteín (kapsula), protihrudkujúca látkahorečnaté soli potravinových mastných kyselín, extrakt z Ceratonia siliqua.

Výživové údaje
na 100 g
4 kapsule/ 1 dávka

Energia
124kcal/521kj
5kcal/21kj

Protein
11,9 g
476 mg

Sacharidy
17,8
712 mg

Tuky
1 g
0,1 g

Kreatín monohydrát
50,5 g
2020 mg

Ribóza
17,8 g
712 mg

Inozín
17,8 g
712 mg

D - Pinitol
1 g
40 mg

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce