Cytovital (Energy)

Cytovital (Energy)

14,20 €

Najpredávanejšie od populárneho výrobcu ENERGY - tento artikel musíte mať extra výhodne za 14,20 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

ENERGY

Toto si zamilujete: čo nám dodáva ENERGY - tento artikel neprepásnite vo zľavové akciu za 14,20 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Cytovital - krém, 50ml

BIO kozmetika

Cytovital

bioinformačný krém na výživu buniek pokožky a na jej silnú regeneráciu. Ak sa pozrieme, aké látky obsahuje, nenechá to nikoho na pochybách. Cytovital je zdrojom energie pre kožu a pravým prírodným omladzovadlom. Krém má celkový vplyv na hormonálny systém.

Podľa nových poznatkov je koža niečo podobné ako hormonálna žľaza. Produkuje tri hormóny: kotropín, produkovaný tiež mozgovým príveskom, endorfín a ešte ďalší (melantropný) hormón, na ktorom záleží, ako budeme opálení. Čo dokáže regenerovať hormonálny systém, to dokáže i omladzovať. Aká je naša koža, záleží predovšetkým na správnej funkcii detoxikačných orgánov.

Túžba vyzerať dobre a mlado je stará ako ľudstvo samo. Už faraóni v starom Egypte si nechávali implantovať jantárové doštičky pod kožu, pretože verili, že majú omladzovacie účinky. O niekoľko tisícročí neskôr vedci zistili u kyseliny jantárovej, ktorú jantár obsahuje, omladzujúce a regeneračné účinky na bunky. Na vynikajúcu schopnosť kyseliny jantárovej omladzovať a regenerovať bunky prišli i laboratóriá Energy Biotechnology.

Kyselina jantárová je súčasťou každej bunky. Kvôli omladzovacím účinkom je pridávaná aj do ďalších krémov a prípravkov. Ako vidíme, mocní vládci faraóni zistili jej prednosti aj bez supemoderných laboratórií. Faraóni si jantár veľmi cenili, pretože honba za nesmrteľnosťou bola pre nich veľmi dôležitá.

Z dôb faraónov je známe i používanie myrhy a kadidla ako skvelých balzamovacích a omladzovacích prostriedkov. Cytovital obsahuje i ďalšie dve živice - damar a dračiu krv. Majú silné antiseptické, protiplesňové a protizápalové účinky. Druhá z nich - dračia krv je známa najmä z Kanárskych ostrovov, kde z nej domorodí Guančovia vyrábali hojivé masti. Ide o červenú živicu z druhu Dračinec dračí (Draceana draco), tzv. dračího stromu. I keď sa týmto dracénam hovorí dračie stromy, ide o veľmi zvláštne byliny. Ich vetvy pripomínajú svojím vzhľadom dračie krky. Dračie stromy rastú veľmi pomaly, ale dožívajú sa vysokého veku. Rozvetvujú sa len raz za desať rokov a podľa tohto znaku možno odhadnúť aj ich vek. Najznámejší exemplár dračieho stromu z ostrova Tenerife je starý okolo tisíca rokov. Dračie stromy boli posvätné a do ich vydlabaných kmeňov sa pochovávali len členovia kráľovských rodín. Podľa výskumov možno účinky dračej krvi prirovnať k pôsobeniu Aloe vera. Má silný antioxidačný efekt a posilňuje činnosť imunitného systému a srdca.

Ďalšou zaujímavou látkou je vínny ocot. Ide o prirodzený komplex AHA kyselín s regeneračným účinkom na pokožku. Obnovuje kyslosť povrchu, odstraňuje svrbenie a pôsobí proti plesniam. Nemožno nespomenúť výťažky z rašeliny s unikátnymi protizápalovými a antivírusovými účinkami, predovšetkým na vírusy herpes a cytomegalovírusy. Svetový výskum zistil pri výťažkoch z rašeliny tiež určitú protinádorovú aktivitu. Dokážu ochraňonať kožu pred rôznymi druhmi žiarenia, vrátane UV. Preto možno krém využiť preventívne na ochranu kože pri ožarovaní u onkologicky chorých alebo v soláriu. Naviac sú výťažky z rašeliny jedným z najsilnejších antioxidantov. Zo všetkých bioinformačných krémov Energy obsahuje Cytovital najväčšie množstvo tejto prírodnej látky.

Ochranný vplyv proti rôznym druhom žiarenia majú aj energíny. Jedná sa o špeciálny druh polysacharidov vyvinutých laboratóriami Energy Biotechnology. Tieto celkom výnimočné imunostimulačné látky sa vyskytujú napríklad v niektorých hubách, ktoré sú známe svojimi protirakovinovými účinkami. Energíny majú silný regeneračný vplyv na pokožku.

Cytovital obsahuje 50% termálnej vody žriedla Podhájska. Táto voda treťohorného mora má vysoký energetický potenciál. Obsahuje kyselinu kremičitú, boritú a množstvo minerálov prospešných pre výživu pokožky. Má stálejší a hlbší regeneračný efekt než voda z Mŕtveho mora. V tejto vode sú vymacerované rastliny, ktoré sa vyznačujú omladzujúcimi účinkami na pokožku. Medzi ne patrí i jedna z najznámejších orchideí – vanilka pravá.

Žiadajte Cytovital u Vášho poradcu a doprajte si po vyčistení pleti tento veľmi výživný a omladzujúci krém. Vašej pleti vráti sviežosť a zdravý vzhľad. Krém je vhodný aj pre mladú pleť.

Komplex biologicky aktívnych látok rastlín, minerálov a bioinformácií možno využiť na harmonizáciu energetických dráh pri problémoch s hormonálnym systémom, so srdcom, na regeneráciu a detoxikáciu buniek, pri silnom poškodení kože, napríklad jazvami, reznými ranami, odreninami, celulitídou, rôznym žiarením, ohňom, plesňami, zápalmi, oparmi, podporne tiež pri vitiligu,sklerodermii, cukrovke, pri zlej činnosti nadobličiek a pre onkologicky chorých pri ožarovaní na rýchlejšiu regeneráciu tkanív a pokožky. Odporúčame zvonku na cysty, pri svrbení pokožky a ako antioxidačnú ochranu proti voľným radikálom.

Preparát je tiež vhodný na podporu činnosti vaječníkov pri neplodnosti a na podporu správnej činnosti štítnej žľazy. Pri odtučňovacej kúre ho súčasne s Gynexom aplikujeme zvonku na oblasť štítnej žľazy. Cytovital možno výborne využiť po vyčistení tváre na rýchle oživenie a omladenie unavenej pleti.

REGENERAČNÝ POSTUP A APLIKÁCIA:

Krém aplikujeme lokálne na problematické miesta vo veľmi tenkej vrstve 1 – 3x denne. Je ľahko rozotierateľný a zmývateľný vodou.
Ďalšie aplikácie sú možné nad miesta uloženia orgánov alebo na oblasť ich reflexných zón a energetických dráh.
Pri vážnych zdravotných problémoch sa vždy poraďte s lekárom. Na presné určenie je možné použiť prístroje pracujúce na princípe EAV alebo iné metódy.
Reflexné zóny orgánov na tvári, na ktoré je možné aplikovať krémy pentagramu od firmy Energy.
Odporúčame kombináciu s prípravkami Gynex, Korolen, Stimaral a King-Kong firmy Energy.

ZLOŽENIE:

Vanilka pravá obsahuje vanilín. Tobolky obsahujú enzymatické látky s regeneračným účinkom na kožu. Veľmi dobre pôsobí celkovo na hormonálny a centrálny nervový systém.

Levanduľa lekárska obsahuje látky, ktoré brzdia rast baktérií. Má omladzujúce účinky na bunky a značne urýchľuje regeneráciu poškodenej kože.

Kokorík mnohokvetý obsahuje saponíny, sliz a množstvo minerálnych látok. Celkovo pôsobí na hormonálny systém a dobre regeneruje poškodené zjazvené tkanivo.

Sladkovka hladkoplodá má vynikajúce protizápalové účinky, obsahuje fytohormóny. Má veľmi pozitívny vplyv na rôzne druhy ekzémov a vyrážok

Fenikel obyčajný uvoľňuje kŕče hladkého svalstva, zvyšuje vylučovanie mlieka, uvoľňuje hlieny, pôsobí proti vonkajším a vnútorným parazitom. Zvonku ho možno použiť pri rôznych očných zápaloch.

Pupečník asijský zmierňuje napätie a má veľký vplyv na psychiku. Spomaľuje starnutie, posilňuje obličky a centrum reči. Regeneruje bunky a pomáha pri rôznych ochoreniach kože, pri nepravidelnej menštruácii a cukrovke.

Fagara má antimikrobiálne a protiplesňové účinky. Dodáva energiu a má výrazný vplyv na hormonálny a nervový systém, krv, pečeň, pankreas a pľúca. Po všetkých stránkach veľmi pozitívne ovplyvňuje kvalitu pokožky.

Ďumbier lekársky obsahuje silicu, fosfor, má silné antibakteriálne účinky. Dodáva energiu a zlepšuje periférne prekrvenie.

Bedrovník aníz dobre ovplyvňuje činnosť pľúc, zlepšuje elasticitu pokožky, pôsobí baktériostaticky a má vplyv na hormonálny systém.

Muira puama je známe indiánske afrodiziakum. Dodáva energiu, tonizuje organizmus, regeneruje bunky a má pozitívny vplyv na pankreas, CNS a obličky. Spomaľuje starnutie.

Leuzea žltkastá ochraňuje pečeň, regeneruje a detoxikuje bunky. Má pozitívny vplyv pri liečbe kožných ochorení.

Pyštek obyčajný má protiplesňové účinky a veľmi kladný efekt na kožné problémy. Obsahuje kyselinu jantárovú a regeneruje bunky.

Šišak bajkalský tonizuje organizmus a má väčšie ochranné účinky na pečeň než pestrec mariánsky. Obsahuje steroidné saponíny a organické kyseliny. Má kladný vplyv na CNS a lieči alergie.

Dračinec dračí (Draceana draco) obsahuje živicu nazývanú dračia krv, ktorá má podobné účinky ako Aloe vera. Ide o posvätnú rastlinu domorodcov (Guančov), pôsobiacu veľmi dobre protizápalovo. Má celkovo kladný vplyv na regeneráciu silno narušenej pokožky.

Cytovital ďalej obsahuje rastlinné živice, ako napríklad kadidlo, myrhu, damaru, ktoré sú známe svojimi regeneračnými, protizápalovými a protiplesňovými účinkami, tiež kyselinu jantárovú a špeciálne druhy biologických výťažkov ako je vermezín a helixín. Prítomné sú tiež vitamíny A, E, lecitín, vysoko biologicky aktívne energíny, rastlinné oleje (konopný, podzemnicový, makový, ľanový, sezamový, ricínový), silice (jantárová, gerániová, ďumbierová, kardamomová, levanduľová, tujová, afrikánová), výťažky z rašeliny a bioinformácie z nerastov (olivínu, antimonitu, purpuritu) a ďalších prírodných látok.

Obsah: 50ml

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce