Ďatľový sirup Tiens

Ďatľový sirup Tiens

69 €

Prvotriedný od obľúbeného výrobcu Tianshi - tento artikel odporúčame v neopakovateľnej akcii za 69 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tianshi

Top produkt, od značky Tianshi - tento tovar zakúpite s unikátnou zľavou za 69 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

TIENS Koncentrovaná ďatľová šťava

Datlový sirup

Ďatlový sirup je prírodným sladidlom, ktorý vďaka zloženiu a nižšiemu glykemickému indexu nezaťažuje pankreas. Oproti bežnému cukru neprekysľuje žalúdok (má vyššie pH) a neprispieva k vyplavovaniu niektorých minerálov z ľudského organizmu.

Podľa čínskej medicíny je denná konzumácia ďatlí zárukou dlhovekosti. Ich prospešné účinky boli objavené už v starovekej Číne.

Čínske ďatle sú pôvodom z Číny, sú členom prvej kategórie/skupiny funkčných potravín zahŕňajúcej do stravy potraviny, ktoré okrem výživovej hodnoty majú aj pozitívny vplyv na zdravie a celkovú rovnováhu.

Víno vyrábané fermentáciou čínskych ďatlí – bolo považovaná za zázračný a veľmi prospešný nápoj, preto sa podávalo na oficiálnych recepciách. V súčasnosti sú ďatle súčasťou výživových doplnkov.

Ďatlový sirup obsahuje výťažok z čínskych ďatlí z Cchang-čou v provincii Chepeji vo východnej Číne. Tiens Ďatlový sirup je výťažkom z vysokokvalitných plodov jujube odrody Golden Silk (zlatý hodváb). Čínske ďatle sú tiež charakteristické vysokou výživovou hodnotou a sú bohatým zdrojom vitamínov a minerálov.

Ďatle sú zdrojom:

Vitamínu C,
Železa
Draslíka
Magnézia
Horčíka
Fosforu
Vitamínu A
Vitamínov skupiny B
Vitamínu D
vápnika
vápnika

Jujube obsahuje 18-24 aminokyselín nevyhnutných pre správne fungovanie tela. Najprospešnejšou látkou extraktu je adenozín monofosfát. Táto zlúčenina je zodpovedná za zlepšenie prenosu medzibunkových signálov tým, že prospešne vplýva na vnútrobunkové procesy – impulzy. Poznáme rôzne druhy sirupov: kukuricový, javorový, zázvorový, cukrový, agavový, graviola, pšeničný, sirup z jakonu, ryžový, hroznový, kokosový, no ďatlový je z nich najviac prospešný. Cena sa pohybuje veľmi málo, je pomerne stála. Produkt je dostupný v rôznych baleniach od rôznych výrobcov.

Účinky ďatľového sirupu:

mobilizujú prirodzené obranné mechanizmy tela,
podporujú kocentráciu
ďatle spoľahlivo zaženú hlad
podporuje krvotvorbu a bunkový metabolizmus
zabezpečujú správnu rovnováhu obranyschopnosti
upokojujú nervy
zlepšujú kvalitu a trvanie spánku
pomáhajú bojovať proti únave a vyčerpaniu
podporujú proces obnovy buniek a tiež vyživuje a čistí krv
majú pozitívny účinok na trávenie
regulujú funkciu žalúdka a sleziny

Obsah: 8 x 50ml

Ďatle obsahujú veľa cukrov a sacharidov, zložených z prírodných cukrov. Na rozdiel od ostatných druhov ovocia majú ďatle veľkú prednosť – dajú sa dlhšie skladovať, nezhnijú ani neščernajú. Jesť sa môžu sušené, čerstvé, ako med či sirup. Ďatlový cukor je zdravší ako všetky ostatné druhy cukru vrátane trstinového.

Dávkovanie:

Užívanie konzultujte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Odporúča sa užívať 1 ampulku denne. Pri nespavosti 2 ampulky – tie sa rozmiešavajú v 200 ml teplej vody. Výrobok je výživovým doplnkom, nie je určený na diagnostikovanie či liečbu. Starostlivo si preštudujte príbalový leták. Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce