Denný hydratačný krém kolostrum+

Denný hydratačný krém kolostrum+

35,30 €

Dnes je tu pre vás s osvedčenou značkou Essens - tento hit získate za mimoriadne nízku cenu 35,30 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 79€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Essens

Nie je prečo váhať, od top značky Essens - tento tovar si môžete nechať poslať výhodne za 35,30 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Hydratačný denný krém Colostrum +

Čistá prírodná kozmetika z radu ESSENS Colostrum + prináša intenzívnu hydratáciu, dokonalú regeneráciu a predovšetkým krásnu hebkú pokožku.

Pleť na tvári je počas dňa vystavená mnohých nepriaznivým vplyvom, dochádza k dehydratácii, pokožka pôsobí unaveným dojmom a ľahko sa môžu tvoriť vrásky.

Hydratačný rad kozmetiky Colostrum + bola vytvorená na základe najnovších výskumov, poznatkov a trendov v oblasti prémiovej zdravotnej kozmetiky. Neobsahuje žiadne zaťažujúce látky, je čisto prírodný, maximálne šetrná ku všetkým typom pleti, optimálne pre vekovú skupinu do 30 rokov. Vhodná kombinácia starostlivo vybraných prírodných zložiek zaisťuje dokonalú hydratáciu v priebehu celého dňa, krémy sa výborne vstrebávajú pokožkou a nezanechávajú mastný pocit.

Aké bonusy prináša kľúčovú látky hydratačných krémov?

ESSENS Colostrum

získavané výhradne z prvého NADO po pôrode teľaťa má vysoký obsah vitamínov, minerálov, stopových prvkov a imunoglobulínov a v kozmetike sa používa pre svoje blahodárne účinky na bunky pokožky. Vplyv rastových faktorov pozitívne pôsobí na regeneráciu a má silný anti-aging efekt. Antibakteriálne a protizápalové účinky Lactoferrin a laktoperoxidázu zabraňujú zápalovým ochorením a podráždenie kože. Pozitívne účinky fosfolipidov umožňujú ľahšie prienik účinných látok vrchnou vrstvou pokožky a následnú tvorbu lipidický filmu (tenká vrstva výrazne spomaľujúci odparovanie vody z pokožky).

Kyselina hyaluronová

je látka prirodzene sa vyskytujúca v tkanivách živých organizmov, výrazne napomáha docielenie a udržanie mladistvého vzhľadu pleti vďaka schopnosti viazať mnohonásobne väčšie množstvo vody ako je jej molekulová hmotnosť. Preto je jedným z rozhodujúcich faktorov pre hydratáciu a teda aj vypnutie pleti.

Ectoin®

je prírodný molekula patentovaná predné nemeckú Vedecko-technologický spoločností. Inšpiráciu pre jej vytvorenie priniesli púštne baktérie schopné prečkať obrovské tepelné výkyvy. Táto schopnosť bola využitá pre dlhodobé udržanie vody v pokožke a spomalenie jej vyparovanie. Ectoin® teda posilňuje odolnosť kože voči teplotnému stresu a udržuje pokožku dlhodobo hydratovanú.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce