Duolife Chlorofil

Duolife Chlorofil

29 €

No tak toto je gól: od top značky Duolife - tento artikel je v túto chvíľu extra lacno za 29 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 79€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Duolife

Veľmi žiadaný produkt, s preslávenou značkou Duolife - tento artikel sa na vás teší za perfektnú cenu 29 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom.

DuoLife Chlorofyl

Chlorofyl

Všetci potrebujeme energiu na celý deň. Pri rôznych pracovných a domácich povinnostiach sú nevyhnutné len plnohodnotné zdroje energie. Tak svojmu telu zabezpečíme rovnováhu na dlhší čas. To je tá najväčšia výhoda, ktorá posúva výživné doplnky k strave na popredné miesta v rámci kvality a pozitívnych účinkov na ľudské zdravie.

Vykonávajte aj tie fyzicky najnáročnejšie aktivity pri plnej sile a vitalite. Tou najvyššou zásobárňou energie sú vždy len 100% prírodné produkty, ktoré sú ľahko stráviteľné a efektívne. Inovatívna zmes prírodných zložiek podporuje účinné vstrebávanie na vysokej úrovni. Len tak budete môcť udržiavať svoje telo v optimálnom stave.

Prírodný chlorofyl

Účinnou “tekutou energiou“ sú aj výživné doplnky obohatené o prírodný chlorofyl. Tým sa posilňuje a účinne detoxikuje vnútorný prostredie organizmu. Pod vplyvom dlhodobého stresu zaťažujeme svoj organizmus nielen zo psychického, ale aj fyzického hľadiska. Poškodzuje sa aj rôznymi toxínmi a ťažkými kovmi.

Prírodný chlorofyl pôsobí podobne ako probiotikum. Podporuje obnovu bunečných štruktúr, eliminuje voľné radikály a spomaľuje proces starnutia. Obranyschopnosť organizmu sa posilňuje, a tým aj dlhodobejšie pretrváva dobrý zdravotný stav.

Zelený jačmeň

Tieto výživné prírodné produkty obsahujú okrem chlorofylínu aj ďalšie významné antioxidanty, vitamíny a minerálny látky. Jednou z účinných zložiek je aj výťažok z jačmeňa

Podporuje optimálne ph v organizme
Má silné antioxidačné vlastnosti
Zlepšuje kvalitu a regeneráciu telových buniek

Chlorella

Za tie najcennejšie zdroje chlorofylu sa v súčasnosti považujú výťažky z chollery. Ľudskému organizmu táto významná riasa poskytuje komplexné nutričné bohatstvo. Právom tak patrí k “super potravinám“ (super foods). Dokáže z tela odstrániť aj tie najsilnejšie toxíny, chemikálie a ťažké kovy.

Čím ďalším je chollera taká významná, že sa zaraďuje medzi tie najzdravšie prírodné antioxidanty?

V ľudskom tele zlepšuje proces tvorby proteínov a enzýmov na tej najhlbšej bunkovej úrovni
Telové bunky udržiava čisté, vyživené a schopné rýchlejšie sa regenerovať
Vo veľkej miere zabraňuje rozvoju nádorových buniek
Je to jedna z najzdravších potravín na svete. Má bohatšie nutričné zastúpenie než špenát alebo brokolica

Výťažky z chollery skvalitňujú celkový imunitný systém aj vďaka vyššiemu zastúpeniu chemických látok interferónov. Získavame tak plnohodnotnú energiu a naše telo je schopné odolávať väčšej záťaži, stresu, ale aj škodlivinám z vonkajšieho prostredia.

Chollera a jej ďalšie pozitívne účinky na organizmus:

Je silným rastlinným zdrojom vitamínu B12
Podporuje činnosť mozgu a zlepšuje koncentráciu
Udržiava optimálnu hladinu cukru a cholesterolu v krvi
Je zdrojom tryptofánov. Tlmí bolesť hlavy, pomáha pri migréne a zlepšuje spánok
Je účinným vitamínom krásy. Regeneruje pleťové bunky. Podporuje ich pružnosť a elasticitu
Má ozdravujúce účinky pri zápalových a infekčných ochoreniach. Používa sa aj pri liečbe chrípky, prechladnutia a kašľa
Okrem vitamínov skupiny B je cenným zdrojom vitamínu A, C, železa, horčíka a zinku.

Dávkovanie: 25 - 50 ml denne

Objem: 750 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce