Duolife Collagen

Duolife Collagen

35 €

Neodoláte: s akostnou značkou Duolife - tento produkt doručujeme vo výpredajové akciu za 35 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Duolife

Neodoláte: s osvedčenou značkou Duolife - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v hustej akciu za 35 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom.

DuoLife Collagen

Kolagén

Byť večne mladý! Dnes je možné podporiť dlhovekosť kvalitnými výživnými produktmi zo skutočných darov prírody. Jedným z nich je aj kolagén na celkové zlepšenie zdravia. Udržiava vitálnu telesnú kondíciu a spomaľuje procesy starnutia. “Večná“ mladosť sa tak oveľa jednoduchšie môže dostať medzi významné pojmy alternatívneho liečiteľstva. Stačí svojmu telu dodať unikátnu kompozíciu zložiek bohatých na antioxidanty. Omladzujúce účinky na ľudský organizmus má aj jeden z najrozšírenejších proteínov v ľudskom tele – kolagén.

Úplne prírodné tekuté doplnky k strave s obsahom kolagénu sú skutočnou zásobárňou energie a vitality. Telu dodáva silu a pokožke elasticitu.

Kolagén má aj mnoho ďalších ozdravujúcich účinkov:

Podporuje zdravý pohybový aparát. Nachádza sa vo svaloch a kostiach
Priaznivo vplýva na krvné cievy
Zlepšuje trávenie
Znižuje príznaky stuhnutia a opuchov kĺbov
Má hladkú, respektíve gélovú konzistenciu. Označuje sa aj ako “lepidlo“ pre kosti, svaly a šľachy. Tak sa budete môcť pohybovať ľahšie, bez bolesti a záťaže pre končatiny
Vytvára ochrannú výstelku pre steny žalúdka
Podporuje metabolizmus. Premieňa glukózu na energiu, tým prispieva k vytváraniu svalového tkaniva
Zlepšuje centrálny nervový systém
Má priaznivý dopad nielen na kvalitu pokožky, ale aj vlasov a nechtov. Je jedným z najlepších vitamínov krásy.

Kolagén druhy

Kolagén sa nachádza v rôznych typoch a kategóriách. To, čo ich spája je vysoký obsah aminokyselín glycín, arginín a prolín. Tie výrazne prispievajú aj k detoxikovaniu tela a odstráneniu nahromadeného tuku v tepnách. Tým je pre cievy zabezpečená lepšia cirkulácia a zbavenie nebezpečných nánosov plaku.

Podľa jednotlivých zdrojov kolagénu rozlišujeme hneď 16 kolagénových typov:

Najsilnejší druh kolagénu (kolagén prvého typu) podporuje šľachy a väzy. Prispieva k tvorbe kostí a nachádza sa aj v tráviacom trakte. Podporuje pružné a elastické tkanivo v pokožke, aby sa nedošlo k jeho pretrhnutiu
Podpora pre kĺby a chrupavku sa nachádza v kolagéne druhého typu. Pomáha zmierňovať príznaky artritídy
Kolagén tretieho typu chráni pokožku a krvné cievy
Kolagén štvrtého typu vytvára ochrannú vrstvu v endotelových bunkách. Tak chráni celkový tráviaci a dýchací aparát
Piaty typu kolagénu je na povrchu vlasových buniek. Známe je aj jeho pôsobenie v placente. Poskytuje vyvíjajúcemu sa plodu kyslík a nevyhnutné živiny
Ostatné typy kolagénu sú garanciou silných kostí a celkovej fyzickej vitality

Kolagén získavame z kuracieho, hovädzieho a rybieho mäsa. Teda zo všetkých prírodných surovín, ktoré sú bohaté na bielkoviny.

Kurací kolagén má silné účinky proti starnutiu. Posilňuje chrupavku a zdravé kĺby. Patrí zväčša medzi kolagén druhého typu.

Rybí kolagén podporuje trávenie, cievny systém a zlepšuje stav pokožky

Hovädzí kolagén patrí medzi kolagény prvého a tretieho typu. Sú to tie najpočetnejšie typy, ktoré mu taktiež umožňujú vytvoriť pre telo vlastný kolagén.

Dávkovanie: 25 - 50 ml denne

Objem: 750 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce