Duolife My blood - Moja krv

Duolife My blood - Moja krv

42 €

Neodoláte: od top výrobcu Duolife - tento hit ľahko nájdete v perfektnej akcii za 42 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Duolife

Obľúbený produkt s akostnou značkou Duolife - tento tovar si môžete nechať poslať extra výhodne za 42 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

DuoLife My blood

Moja krv

Všetci potrebujeme energiu na celý deň. Pri rôznych pracovných a domácich povinnostiach sú nevyhnutné len plnohodnotné zdroje energie. Tak svojmu telu zabezpečíme rovnováhu na dlhší čas. To je tá najväčšia výhoda, ktorá posúva výživné doplnky k strave na popredné miesta v rámci kvality a pozitívnych účinkov na ľudské zdravie.

Vykonávajte aj tie fyzicky najnáročnejšie aktivity pri plnej sile a vitalite. Tou najvyššou zásobárňou energie sú vždy len 100% prírodné produkty, ktoré sú ľahko stráviteľné a efektívne. Inovatívna zmes prírodných zložiek podporuje účinné vstrebávanie na vysokej úrovni. Len tak budete môcť udržiavať svoje telo v optimálnom stave.

Tekutý výživový doplnok DuoLife My Blood Moja Krew je zdrojom vitamínov, minerálov a 100 % prírodných extraktov z ovocia a zeleniny. Základom výživového doplnku je tvorba a udržiavanie dostatočného množstva červených krviniek, zlepšovanie kvality krvného obrazu a následkom toho zlepšenie celkového zdravia organizmu. DuoLife My Blood Moja Krew dobíja organizmus energiou a zlepšuje kvalitu života.

Zloženie:

Šťava z červenej repy: Pomáha pri detoxikácii organizmu a je považovaná za vynikajúci čistič organizmu a krvi. Toxíny vťahuje do hrubého čreva, odkiaľ sú evakuované von z tela. Stimuluje tvorbu červených krviniek. Je bohatá na antioxidanty. Betanín, pigment, ktorý jej dodáva farbu, je silný antioxidant. Spolu s polyfenolmi znižuje cholesterol, chráni cievy, srdce a mozog pred mozgovou príhodou.

Šťava z červeného hrozna: Je silný antioxidačný prostriedok. Fytonutrienty – karotenoidy a polyfenoly udržiavajú zdravé srdce. Silným antioxidantom je resveratrol, ktorý podporuje červené krvinky a znižuje vysoký krvný tlak. Zvyšuje prietok krvi do mozgu, čím zrýchľuje mentálne reakcie a predchádza vzniku Alzheimerovej choroby.

Vitamín A: Podporuje imunitný systém tvorbou T-buniek, typu bielych krviniek, ktoré chránia organizmus pred infekciami. Najdôležitejšou úlohou vitamínu A je zdravie očí.
Vitamín D: Podieľa sa na regulácii 2 000 génov, potrebuje ho každá bunka ľudského tela. Vitamín D ovplyvňuje zdravie kostí a svalov, mozog, bezproblémové tehotenstvo, podporuje imunitný systém a kardiovaskulárne zdravie.
Vitamín E: Silný antioxidant, nazýva sa vitamín mladosti. Chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi a je životne dôležitý pre fungovanie imunitného systému.
Vitamín C: Slúži ako obrana proti bežnému prechladnutiu, vitamín C je považovaný za posilňovač imunity. Je silným antioxidantom a je nevyhnutný na syntézu kolagénu.
Vitamín B1: Slúži na prenos energie, podieľa sa na metabolizme cukrov. Vitamín B1 je nazývaný antistresový vitamín.
Vitamín B2: Má protizápalové účinky, znižuje depresie, pôsobí proti migréne.
Vitamín B3: Podporuje normálnu funkciu nervového systému, pomáha proti únave.
Vitamín B6: Je potrebný pre mozog a nervový systém, podporuje imunitný systém a podporuje tvorbu hemoglobínu pre červené krvinky.
Zinok: Je hnacou silou imunity. Pomáha vytvárať nové bunky, spracovávať jedlo či odolávať infekciám.
Ďalšími zložkami sú: vitamín B5, vitamín B7, vitamín B9, vitamín B12, minerály železo, meď, mangán, molybdén, selén a jód.

Produkt My blood odporúčame pre:

duševne pracujúcich ľudí
fyzicky pracujúcich ľudí
ženy pred tehotenstvom
starších ľudí
vegetariánov
ľudí zotavujúcich sa po operácii či chorobe
darcovia krvi

Pôsobenie výživového doplnku:

podpora tvorby červených krviniek
detoxikácia organizmu
regenerácia organizmu
podpora imunity

Dávkovanie:

Pred použitím pretrepať, denne užívať jeden krát 25-50 ml pred jedlom. Neprekračovať dennu dávku.

Objem: 750 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce